"Медовий місяць" для рівнян: Чорний квадрат презентує нову виставу
Дарина Ковальчук
0
531
Зірки рівненського спідвею: Ігор Звєрєв (ФОТО)
Сьогодні 14 березня 2019 року чотириразовому чемпіону СРСР в командному заліку, чемпіону СНД, чемпіону СРСР серед юніорів, переможцю "Кубка Дружби" в командному та особистому заліках, чемпіону України, майстру спорту СРСР міжнародного класу, Ігорю Звєрєву
Віктор Самчук
0
956
Лучники Рівненщини боротимуться за Гран-прі Європи
З 8 по 13 березня у Харкові пройшли Всеукраїнські змагання серед найсильніших лучників держави.
0
461
На Рівненщині під час "п`яної" сварки жінка встромила ніж у груди товаришу по чарці
БК "Рівне" вихідними проведе чотири домашні матчі
Чотири надвідповідальних домашні матчі очікують на головні команди БК “Рівне” у найближчі дні. Результати усіх цих ігор матимуть неабияке значення у подальших перспективах в боротьбі за найвищі місця в турнірній таблиці та плей-оф.
0
381
329
У Рівному за кандидата від "Свободи" продовжують агітувати навіть у "день тиші"
0
929
У Рівному кандидат в нардепи продовжує агітувати в "День тиші"
0
464
У рівненського "Вереса" нова форма (ВІДЕО)
Технічним партнером народного клубу "Верес" у новому сезоні буде всесвітньовідомий бренд спортивного одягу та екіпірування - компанія Nike. Відтепер у офіційних матчах чемпіонату України з футболу та Кубку України рівняни виступатимуть у ігровій формі від
0
165
У Рівному пенсіонер мало не згорів у власній квартирі
0
180
Станіслав Гончаренко про підготовку "Кардинал-Рівне" до нового сезону
Головний тренер «Кардинала-Рівне» Станіслав Гончаренко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про план підготовки команди до нового сезону, новачків, а також – про причини прощання із гравцями, які залишили табір рівнян цього літа.
0
3911
На Здолбунівщині батько втопився разом з сином
0
472
Рівненський "Верес" переміг "Карпати" у контрольному матчі
Рівненський "Верес" здобув вольову перемогу над командою УПЛ - львівськими "Карпатами". Програючи по ходу матчу - 0:1, рівняни обіграли господарів поля завдяки голам Михайла Шестакова та Дмитра Ховбоші!