Басейн та зимовий сад: у Рівному беруться відбудувати скандальний садочок

Басейн та зимовий сад: у Рівному беруться відбудувати скандальний садочок
0
2229
0
Басейн та зимовий сад: у Рівному беруться відбудувати скандальний садочок

Міська рада майже позбулася клопотів зі скандальновідомим садочком, що по вулиці Коновальця 16 у Рівному. Відтепер його ремонтом займеться управління капітального будівництва Рівненської ОДА. Та вартість ремонту просто вражає. Очікувана сума сягнула понад 130 000 000 гривень. Що ж планують збудувати, за скільки часу та де планують брати такі гроші - дізнавались "ВСЕ".

Гарячим було обговорення питання передачі будівництва садочку від міської ради Рівного до ОДА. Сьогодні депутати прийняли дане рішення, адже в іншому випадку будь які роботи з будівлею могли зупинитись ще на рік. Як зазначив очільник ОДА Олексій Муляренко, це реальний шанс вже найближчим часом провести тендер і отримати кошти з Державного Фонду Регіонального розвитку на даний об`єкт. Втім, його колега депутат Микола Бляшин зазначив, що рішення через це приймаються поспіхом і без обговорень. І це особливо неприємно коли об`єкт настільки коштовний.

 

І дійсно, ремонт дитячого садочку вартістю 130 мільйонів можна вважати дуже вартісним. Приміром, будівництво нового садочку на 150 місць вартують від 30 до 40 мільйонів гривень. (За відкритими даними тендерів). Відтак, щонайменше 4 садочки можна збудувати за цю ж саму суму. Однак, як виявилось на Коновальця 16 проводитимуть реконструкцію і він буде неймовірно сучасним та розрахований на щонайменше 200 дошкільнят. Тобто будівництво садочку для 1 дитини вартуватиме понад 500 000 гривень.

"Проектом передбачено 2 черги будівництва, відтак, планується зведення 9 блоків. У двох поверховому приміщенні будуть ясельні та дошкільні групи, ігрові кімнати, харчоблок, роздягальні, туалет, басейн, зимовий сад, а на території спортивно-ігрова зона, майданчик. Якщо цей дитсадок потрапить до переліку об’єктів, які фінансує ДФРР, то термін реалізації будівництва складе не більше 3 років. Все залежить від суми, яку виділить ДФРР. Вартість проекту 132 млн. грн. Очікувана сума від ДФРР 17 млн. грн. Планується оголосити тендер до кінця березня. Співфінансування з міським бюджетом, і можливо з обласним. Поки немає точного порядку визначення та розподілення коштів," - прокоментував Вадим Бобріков, заступник директора департаменту з питань будівництва та архітектури РОДА.

Саме так, у проекті передбачено басейн та зимовий сад. Садочок складатиметься з 9 блоків і очікується це все вже за 3 роки. Варто зазначити, у випадку якщо міська рада Рівного погодить співфінансування, то його частина становитиме щонайменше 10% від суми, тобто 13 мільйонів. У разі погодження ДФРР 17 мільйонів - вже четверта частина суми цьогоріч буде зібрана. Однак, у разі якщо у перспективі коштів бракуватиме, то проект доведеться коригувати. 

 

 

Нагадаємо, лише нещодавно відбувся розгляд судової справи в якому "МЕГУ" вимагали 8 мільйонів гривень за цей садочок з бюджету Рівного. Однак, справу програли:

На Рівненщині прокуратура "відбила" недобудований дитсадочок у МЕГУ - 8 мільйонів гривень платити не потрібно

 

 

 

 

0
Політика Гроші # Рівненська ОДА # будівництво # дитячий садочок # Коновальця 16
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
50
Біля всесвітньо відомого Тунелю кохання відкриють резиденцію Святий Миколай та Санта
0
Читати далі
103
Рівненську облраду очолив Сергій Кондрачук
0
Читати далі
67
Завтра на двох вулицях Рівного не буде світла
0
Читати далі
72
Перевантажені фури, які виявили на Рівненщині, поповнили бюджет на три мільйони
0
Читати далі
201
Перша сесія Рівненської облради закрита: голову так і не обрали
0
Читати далі
42
Дітей загиблих на війні годуватимуть безкоштовно
0
Читати далі
1208
В Україні скасували «карантин вихідного дня»
Втім, зберегли дію карантину помаранчевої зони
0
Читати далі
74
Китайський апарат успішно приземлився на Місяць
0
Читати далі
78
Стартувала перша сесія Рівненької облради 8 скликання
0
Читати далі