Рівняни потрошку нищать "Писанковий сад"

Рівняни потрошку нищать
0
468
0
  • Рівняни потрошку нищать "Писанковий сад"
  • Рівняни потрошку нищать "Писанковий сад"
  • Рівняни потрошку нищать "Писанковий сад"
  • Рівняни потрошку нищать "Писанковий сад"

Другий рік поспіль "Писанковий сад" біля краєзнавчого музею у Рівному стає окрасою міста на час Великодніх свят. Така собі міні-туристична принада з'являється на фото у соцмережах у тисяч людей. Втім, є тут і ложка дьогтю. начальник міського управління культури Тарас Максименко звернувся з проханням до рівнян не знищувати працю творчих людей. Оскільки нині на величезних писанках є сліди недобросовісного відношення:

- До визначення розрухи можна додати і зламані лавки в центрі та парку, і поламані саджанці обабіч Соборної, і закидані папірцями та сміттям газони, і паркування на тротуарах, дитячих площадках та взагалі всюди, де хочеться, і манера спілкування людей між собою, і вирішення конфліктних ситуацій між гомо сапіенсами. Сьогодні до цього переліку додам ще одну характеристику відсталості - це знищення того, що роблять для людей творчі люди - мова про писанковий сад. Тобто, про те у що його перетворили певні деградовані особини, які живуть серед нас з вами. Питання і до них, і до їх сімей, які скоріше за все не справилися з основною задачею - вихованням своїх чад, як ЛЮДЕЙ. Що тут ще додати? Можна було би все списати на рівень агресії в суспільстві, на молодість і не зрілість, а може й на корупцію та путлєра. Але ні - як показує досвід, у будь якій ситуації, навіть на війні, людина залишається людиною і не перетворюється ні на чупакабру, ні на онопрієнка... Хіба у неї були вже певні задавнені завдатки і нахили до цього. До того, щоб отримувати задоволення від того, що робиш боляче, неприємно, шкоду, щось знищуєш. Це не пост плач Ярославни - це пост-звернення до усіх мешканців, бо шкоду писанковому саду робили вдень, так як ввечері і вночі чергує охорона. Прохання, зупиняйте деградантів, робіть їм зауваження, викликайте поліцію... І можливо творчим людям Рівного захочеться і в подальшому робити рівнянам приємні творчі сюрпризи! - зауважив Тарас Максименко на своїй сторінці Фейсбуку.

0
# Рівне # Тарас Максименко # культура # писанковий сад
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
23
У секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука сьогодні день народження - 44 роки
0
Читати далі
93
До Рівного з концертом завітає скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів
Святослав Кондратів: ТУР МЕТЕОРА: Світ очима скрипаля
0
Читати далі
493
Рівненського лікаря-кардіолога затримали на хабарі в 200 доларів
0
Читати далі
576
У Рівному евакуювали обласну раду та адміністрацію
0
Читати далі
307
Військові ЗСУ будують міст через річку Горинь на Рівненщині
0
Читати далі
59
За крок до епідемії: на Рівненщині понад 17 тисяч нещеплених дітей
0
Читати далі
38
На Рівненщині юнак обікрав стареньку сусідку
0
Читати далі
337
Хто побореться за 200 мільйонів на реконструкцію стадіону "Авангард"
18 вересня на Прозорро з’явилася інформація про фірми, які претендують на тендер по реконструкції рівненського стадіону "Авангард". Свої пропозиції подали 8 фірм.
0
Читати далі
336
На Рівненщині поліція просить упізнати шахрайку за фотороботом
0
Читати далі