Рівнянин Михайло Романчук у Швеції встановив новий рекорд України

0
1584
0

Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергову перемогу. Цього разу наш спортсмен тріумфував на Міжнародному турнірі у Швеції "Swim Open Stockholm-2019".

На дистанції 800 метрів вільним стилем Михайло фінішував із часом 7.42,49. Перед відміткою 400 метрів наш спортсмен захопив лідерство і вже його не віддав. Цей результат став новим рекордом України. Варто зазначити, що рівнянин просто обновив свій власний рекорд, який він поставив на Чемпіонаті Європи у Глазго у 2018 році. Покращив своє досягнення плавець на 0.47 секунди.

0
Спорт # Михайло Романчук # Swim Open Stockholm
Цього року 13 спортсменів Рівненщини та їхні 9 тренерів отримуватимуть стипендії голови облдержадміністрації.
0
1167
Рівнянин Михайло Романчук здобув золото у Бельгії
Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергове золото на Міжнародній арені.
0
1357
Рівнянин Михайло Романчук здобув перше золото у 2019
Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергову перемогу. Наш спортсмен став переможцем турніру Euro Meet у Люксембурзі.
0
846
Президент нагородив рівненського чемпіона Світу орденом
Державні нагороди від Президента отримали вісім жителів Рівненщини Відповідний Указ оприлюднено на сайті Глави держави.
0
408
Рівненський плавець Михайло Романчук розпочне сезон у Люксембурзі
Рівненський плавець Михайло Романчук, який взяв цього року золото Чемпіонату Європи та Чемпіонату Світу на "короткій" воді візьме участь у змаганнях в Люксембурзі.
0
475
Рівнянин Михайло Романчук здобув золото у Токіо
Знову Михало Романчук на п'єдесталі. Вчора наш плавець в Токіо на етапі Кубку Світу здобув бронзу на дистанції 400 метрів вільним стилем.
0
1674
Неподалік Рівного горить будівля (ВІДЕО)