Рівнянин Михайло Романчук здобув золото у Бельгії

0

Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергове золото на Міжнародній арені.

Наш спортсмен здобув золоту медаль на змаганнях "Antwerp Diamond Speedo Racе". Турнір проходив в Бельгії.

Не було рівних Михайлу Романчуку на дистанції 400 метрів вільним стилем. Рівнянин лідирував по ходу всієї дистанції і показав результат 3:49.05.

0
# Михайло Романчук # Antwerp Diamond Speedo Racе # Бельгія
В аеропорту «Бориспіль» зустрічали українського плавця Михайла Романчука, який привіз срібло з корейського Кванджу.
0
1983
Рівнянина Михайла Романчука включили до "Алеї зірок" українського спорту
Сьогодні урочисто відбулось відкриття "Зірки Михайла Романчука" у столиці на "Алеї зірок" українського спорту.
0
1833
Рівнянин Михайло Романчук із сріблом Ліги чемпіонів
Рівненський плавець Михайло Романчук продовжує вдалий сезон. Так, на на другому етапі Ліги чемпіонів FINA у Будапешті наш спортсмен здобув срібло.
0
4590
Рівнянин Михайло Романчук у Швеції встановив новий рекорд України
Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергову перемогу. Цього разу наш спортсмен тріумфував на Міжнародному турнірі у Швеції "Swim Open Stockholm-2019".
0
1809
Влада заплатить рівненським спортсменам гроші
Цього року 13 спортсменів Рівненщини та їхні 9 тренерів отримуватимуть стипендії голови облдержадміністрації.
0
2850
Рівнянин Михайло Романчук здобув перше золото у 2019
Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергову перемогу. Наш спортсмен став переможцем турніру Euro Meet у Люксембурзі.