Рівнянин потрапив «на гачок» шахраїв накупивши цибулі на 78 тисяч

Рівнянин потрапив «на гачок» шахраїв накупивши цибулі на 78 тисяч
0
1469
0
Рівнянин потрапив «на гачок» шахраїв накупивши цибулі на 78 тисяч

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Херсонської області. 48-річний рівнянин вирішив замовити через Інтернет цибулі на 78 тисяч гривень. Чоловік перерахував гроші на карту продавця, та товар так і не отримав, то ж звернувся до правоохоронців.

Як розповів сам потерпілий, він домовився з «продавцем» про оптовий продаж цибулі у місті Каховка. При цьому шахрай запропонував покупцю приїхати на склад у Каховку та подивитись на якість товару.

При зустрічі псевдопродавець відвів чоловіка до складу фермерського господарства, де вони підійшли до ще одного чоловіка, який продавав цибулю. Після чого залишив покупця оглядати товар, доки сам «відлучився на декілька хвилин».

Покупець оглянув мішки з овочами та підтвердив, що буде купувати. Після чого шахрай назвав номер карти та попросив перерахувати йому 78 тисяч гривень, після чого його компаньйон і віддасть товар.  

Чоловік так і зробив.

Втім, коли потерпілий повернувся до складу, аби забрати мішки з цибулею – продавець відповів, що за товар спочатку потрібно розрахуватисмь.

Шокований рівнянин пояснив, що щойно перерахував гроші на картку його компаньйона. Але продавець товару сказав, що з ним ніхто не домовлявся і чоловіка, який був із заявником, він ніколи до цього не бачив. Тоді 48-річний чоловік зрозумів, що його ошукали і звернувся в поліцію.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: