0
  • Рівнянин виборов срібло Європейських ігор у Мінську (ФОТО)

Рівнянин Олег Омельчук - віце-чемпіон ІІ Європейських ігор у Мінську.

Наш спортсмен здобув срібну нагороду у стрільбі з пневматичного пістолета (10 м) і путівку в олімпійське Токіо-2020.

-Дуже радий, що сьогодні став другим й разом зі срібною медаллю виборов ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо-2020. На мій погляд, Європейські ігри за своїм рівнем йдуть слідом за Олімпійськими іграми. На цьому престижному спортивному форумі європейські спортсмени мають чудову змогу вчергове перевірити свої сили, продемонструвати майстерність та обмінятися досвідом».

Олег згадав про свій виступ на І Європейських іграх: «В Баку-2015 я потрапив у фінал, але залишився без медалі, тому сьогодні вдвічі приємніше стояти на п'єдесталі пошани, взявши реванш, - одразу після виступу сказав Олег Омельчук.

За матеріалами НОК України

0
Спорт # Олег Омельчук # Європейські ігри
198 спортсменів представлятимуть нашу країну на других Європейських іграх, які з 21 по 30 червня відбудуться в білоруській столиці.
0
2054
Рівнянин Олег Омельчук "настріляв" срібло у Мюнхені
Рівнянин Олег Омельчук виборов срібло у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) на етапі Кубка світу у Мюнхені. Про це повідомляє НОК України.
0
1787
Рівнянин Олег Омельчук виграв "Спортивний оскар" України
Вчора на головній спортивній арені України НСК «Олімпійський» відбулася ХІІІ Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2018», організаторами якої виступають Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України.
0
1809
Влада заплатить рівненським спортсменам гроші
Цього року 13 спортсменів Рівненщини та їхні 9 тренерів отримуватимуть стипендії голови облдержадміністрації.
0
2828
Рівнянин Олег Омельчук поставив новий світовий рекорд у Німеччині
Рівнянин Олег Омельчук та його напарниця українка Олена Костевич здобули перемогу у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) на міжнародному турнірі H&N Cup у Мюнхені.
0
2189
Рівнянин Олег Омельчук поставив новий світовий рекорд
Рівнянин Олег Омельчук переміг на етапі Кубку Світу з кульової стрільби. Змагання відбувалися у німецькому Мюнхені.
0
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються