847
0

198 спортсменів представлятимуть нашу країну на других Європейських іграх, які з 21 по 30 червня відбудуться в білоруській столиці.

Захищатимуть честь України і троє рівнян. У кульовій стрільбі змагатимуться наші Олег Омельчук та Оксана Ковальчук. Також рівненську легку атлетику у збірній представлятиме Наталія Прищепа.

На відміну від І Європейських ігор-2015 в Баку, на яких протягом 17 днів понад 6000 атлетів змагалися за 253 комплекти нагород у 30 спортивних дисциплінах, в Мінську-2019 програма змагань включає 10 днів й близько 4000 атлетів із 50 країн розіграють 200 комплектів нагород у 23 дисциплінах.

Варто зазначити, що змагання в 8 видах спорту стануть кваліфікаційними на Ігри XXXII Олімпіади-2020 у Токіо. Українські спортсмени будуть представлені у всіх 15 видах спорту та 22 дисциплінах.

0
Спорт # Олег Омельчук # Наталія Прищепа # Оксана Ковальчук # Європейські ігри
Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 9-11 серпня в Бидгощі (Польща) візьме участь в командному Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
0
1486
Рівнянка Наталія Прищепа виборола путівку на Олімпійські ігри у Токіо
Рівненська легкоатлетка Наталя Прищепа здобула чергову перемогу. Наша землячка перемогла на турнірі в Осло (Норвегія). Про це повідомив її тренер Андрій Попеляєв на своїй сторінці Фейсбуку.
0
611
Рівнянин виборов срібло Європейських ігор у Мінську (ФОТО)
Рівнянин Олег Омельчук - віце-чемпіон ІІ Європейських ігор у Мінську.
0
721
Рівнянин Олег Омельчук "настріляв" срібло у Мюнхені
Рівнянин Олег Омельчук виборов срібло у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) на етапі Кубка світу у Мюнхені. Про це повідомляє НОК України.
0
2712
Рівнянка Наталія Прищепа стала "Жінкою України 2019"
Завершилась щорічна премія "Жінка України" від журналу "Единственная". В 14 номінаціях шляхом голосування визначали ТОП жінок року.
0
2064
Рівнянці Наталії Прищепі міністр вручив орден
Відомій рівненській легкоатлетці Наталії Прищепі міністр молоді та спорту Ігор Жданов вручив орден княгині Ольги III ступеня.
0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.