На католицьке Різдво мешканці Рівненщини відпочиватимуть. Рішення надати українцям ще один вихідний день прийняла Верховна Рада.

Отже, тепер українці святкуватимуть два Різдва: католицьке 25 грудня та православне – 7 січня. За це проголосували 238 народних обранців. Натомість, 2 травня українці працюватимуть.

Загалом, на новорічні свята у січні ми матимемо 21 робочий день і аж 10 вихідних та святкових днів. Зокрема, офіційно відпочиватимемо 1 (Новий рік), 6, 7 (Різдво Христове), 8, 13, 14, 20, 21, 27 та 28 січня.

0
i-серфінг
58
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
153
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
85
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.