Рівнянки стали чемпіонками України з баскетболу 3х3

0

У Києві відгомонів грандіозний фінал шостого за ліком Чемпіонату України "Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3". 14 травня у СК Меридіан змагалися 92 команди з усієї України. А це майже півтисячі учасників.

Діти грали, вчителі спостерігали, усі разом аналізували – а головне раділи! Вони – учасники чемпіонату, які зарядилися позитивом, навіть, якщо не вдалося реалізувати свої амбіції на майданчику. Бо ж місць на п’єдесталі лише три.

Цікава деталь - у кожній з чотирьох категорій тріумфаторами стали представники чотирьох регіонів - Київщини, Рівненщини, Буковини і Черкащини.

Серед дівчат старшого шкільного віку перемогу вирвали представниці рівненської ЗОШ № 28. Наші дівчата перемогли суперниць із Переяслава 18:6.

Чемпіонками стали Владислава Кіба, Анастасія Кучерьонок, Катерина Ящук, Ярослава Іванюк.

Чемпіонат України «Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3» - це спільний проект Федерації Баскетболу України та Міністерства освіти і науки України.

Інформаційна служба ФБУ

0
Спорт # ФБУ # Рівне баскетбол # Чемпіонат України баскетбол # Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3
У Кам'янському завершився другий матч фінальної серії Вищої ліги з баскетболу серед чоловіків. Фаворит змагань, місцевий СК "Прометей" знову став сильнішим за БК "Рівне".
0
1739
Рівненські баскетболістки здобули бронзу Чемпіонату України (ФОТО)
У Бердянську відбувся фінал Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги серед дівчат 2004 року народження.
0
2048
Здолбунівські баскетболістки в "фіналі чотирьох" Чемпіонату України
З 4 по 7 квітня 2019 року у місті Краматорськ пройшов V тур чемпіонату України з баскетболу серед юнацьких команд, за участю команди дівчат 2006 р. н. відділення баскетболу Здолбунівської ДЮСШ.
0
1340
Рівненські баскетболістки зіграли у складі збірної України
Вихованки відділення баскетболу Рівненської ОСДЮСШОР зіграли у складі збірної команди України U-15.
0
1217
Юні рівненські баскетболістки здобули дві важливі перемоги
У Рівному відбулися чергові зустрічі жіночих команд Вищої ліги.
0
1799
У Рівному змагалися майбутні зірки баскетболу
Відбулася відкрита Першість ОСДЮСШОР з баскетболу серед груп початкової підготовки серед юнаків та дівчат 2008 року народження - «Різдвяні зірки»