Рівненські баскетболістки здобули бронзу Чемпіонату України (ФОТО)

0
205
0
  • Рівненські баскетболістки здобули бронзу Чемпіонату України (ФОТО)

У Бердянську відбувся фінал Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги серед дівчат 2004 року народження.

У фіналі змагалися команди з Бердянська, Одеси, Києва, Вінниці та Рівного. Протягом всього сезону наша команда посідала другу сходинку турнірної таблиці, але у півфіналі поступилася господарям змагань - команді з міста Бердянськ (43:48). Гра була дуже напруженою. В середині четвертої чверті важку травму одержала лідер нашої команди (гравець збірної України U-15). Це надломило наших дівчат. В підсумку, рівнянки поступилися у нервовій кінцівці матчу. Кращими у складі нашої команди стали: Христина Кулеша (16 очок, 21 підбирання), Софія Вахнюк (7 очок, 7 підбирань, 6 передач) та Ірина Мислинчук (7 очок, 6 підбирань, 3 передачі).

У грі за третє місце наші дівчата змагалися із одеситками. Цей матч, як всі інші зустрічі фінального туру, був дуже напруженим. Тільки в кінці рівнянки вирвали перемогу з рахунком 87:68. Кращими у складі нашої команди стали: Христина Кулеша, гравець збірної України U-15, кандидат у збірну U-16 (37 очок, 23 підбирання), Ірина Мислинчук (21 очко, 9 підбирань), Олександра Дахнова (12 очок, 7 підбирань, 6 результативних передач), Богдана Лапхан, гравець збірної України U-15 (5 очок, 6 передач), Анна Вєтрова (6 очок, 10 підбирань).

Інформаційна служба Рівненської ОСДЮСШОР

0
Спорт # Баскетбол Рівне # ВЮБЛ # Бердянськ # Чемпіонат України баскетбол
Чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” забезпечила собі щонайменше срібні медалі Чемпіонату України у Вищій лізі та стала першим фіналістом змагань.
0
686
Рівнянки стали чемпіонками України з баскетболу 3х3
У Києві відгомонів грандіозний фінал шостого за ліком Чемпіонату України "Шкільна Баскетбольна Ліга 3х3". 14 травня у СК Меридіан змагалися 92 команди з усієї України. А це майже півтисячі учасників.
0
299
“AMP Basket” вдруге поспіль здобув золото Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини
Фінішував черговий сезон Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини.
0
205
Фінішувала юнацька баскетбольна ліга Рівненщини
19 та 22 квітня 2019 року відбулись фінальні тури обласної дитячо-юнацької баскетбольної ліги.
0
214
Жіноча молодіжка БК “Рівне-ОСДЮСШОР” програла чвертьфінальну серію Чемпіонату України
13-14 квітня 2019 року Жіноча молодіжка БК “Рівне-ОСДЮСШОР” провели заключні ігри Чемпіонату України серед команд Вищої ліги.
0
734
Здолбунівські баскетболістки в "фіналі чотирьох" Чемпіонату України
З 4 по 7 квітня 2019 року у місті Краматорськ пройшов V тур чемпіонату України з баскетболу серед юнацьких команд, за участю команди дівчат 2006 р. н. відділення баскетболу Здолбунівської ДЮСШ.
0
105
Юні футболісти з Рівненщини– переможці Всеукраїнського турніру
Вихованці ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області успішно виступили на Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу, присвяченому Міжнародному дню сім’ї. Турнір проходив 16 травня у м. Львів.
0
449
ДТП на Соборній у Рівному: легкових в‘їхав у дерево (ФОТО)
0
96
У Млинові мало не згорів житловий будинок (ФОТО)
0
139
Рівненський плавець виграв бронзу Чемпіонату України
З 16 по 20 травня 2019 року в Кам'янському Дніпропетровської області відбувся Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з вадами слуху.
0
155
На Рівненщині знешкодили гранатометний постріл (ВІДЕО)
0
76
Рівненські бейсболісти здобули срібло Чемпіонату України
В Києві з 16 по 19 травня пройшли фінальні ігри Чемпіонату України з бейсболу серед юніорів.