0
4084
0
  • Рівненські боксери перемогли на 18 Відкритому турнірі з боксу пам'яті Анатолія Яндали [+ФОТО]

Впродовж трьох днів у Рівному відбувався вже традиційний,18 Відкритий турнір з боксу пам'яті Анатолія Яндали.

До нашого міста з'їхалося більше 80 боксерів та бокесерок Західної України, Литви, Латвії, Білорусі та Модови.

Змагалися вони у 15 вагових та вікових категоріях.

В нелегікій боротьбі у підсумку у наших хлопців 6 золотих нагород турніру. Також рівненські боксери здобули ще 3 срібла, а дівчата здобули поклали до скарбнички ще 4 других місця.

Слід відмітити на змаганнях вже досвідчених спортсменів, які продовжують показувати високі результати. Це Андрій Огородник, Святослав Цибульський, Денис Пархомець.

- Турнір відбувся на високому рівні. Для наших боксерів важливим був досвід міжнародних поєдинків. Відпочивати нам нема часу. Дуже щільний графік Всеукраїнських змагань. Тож турнір у Рівному був хорошим черговим етапом підготовки та гартування спортсменів, - розповів очльник обласної федерації боксу Володимир Соколовський.

І вже сьогодні, 06 листопада частина переможців з Рівненщини розпочала боротьбу на молодіжному Чемпіонаті України з боксу у Миколаєві. Змагання там триватимуть до 12 листопада.

Дорослі ж спортсмени випробовуватимуть свої сили з 13 по 19 листопада на Чемпіонаті України  вже у Львові.

Довідково

Анатолій Власович Яндала — заслужений тренер України, основоположник боксу Рівненщини.  Під його керівництвом отримали звання 30 майстрів спорту СРСР, понад 100 кандидатів у майстри спорту. Вихованці А. В. Яндали відзначали його відданість обраному виду спорту — боксу, вимогливість і разом з тим батьківську доброту, щирість, гумор, що допомагає та підбадьорює під час бою на рингу. За словами учнів, Анатолій Яндала брав на тренування навіть хлопців з вродженими вадами. Так, його учень Борис Шумилов мав діагноз вроджена вада серця і звільнення з фізкультури, але після тренувань з Яндалою зміг виконати норматив майстра спорту Радянського Союзу, стати переможцем чемпіонату збройних сил СРСР.

0
Спорт # Рівне # тайський бокс # Анатолій Яндала # 18 турнір
Юлія Руда: "Впевнено ми знову йдемо в сезон"
Чимало ми говорили по СК "Золота осінь" із художньої гімнастики. Нині редакція "ВСЕ про СПОРТ" знайомить вас із старшим тренером Юлією Рудою. Ми розпитали про майбутній змагальний сезон. Тож, що чекає нас в найближчі місяці?
0
41
Щоб не сумували: «Вар’яти Шоу» їдуть у Рівне з новою ексклюзивною програмою
0
99
На Рівненщині продовжується боротьба з агресивними комахами (ФОТО)