Рівненські гімнастки успішно позмагалися за "Кубок Дерюгіної" (ФОТО)

0
1518
0
  • Рівненські гімнастки успішно позмагалися за "Кубок Дерюгіної" (ФОТО)

Нещодавно фінішував один із топових українських турнірів з художньої гімнастики - "Кубок Дерюгіної". Цьогоріч успіхом відзначилися і спортсменки рівненського СК "Золота осінь".

Варто зазначити, що ці змагання проходили в комплексі вже з топовим світовим етапом Гран-прі. Загалом впродовж кількох днів у Києві концентрація спортивної майстерності виросла дуже високо.

Саме на "Кубку Дерюгіної" на килимі змагалося близько 800 гімнасток з усієї України.

В нелегкій конкуренції наші дівчата змогли показати хороші результати. Олександра Ващишина стала п'ятою у вправі з м'ячем. Серед КМС Юлія Сичінська стала дев'ятою у вправі з скакалкою. Також у групових вправах гімнастки 2009 року на родження та КМС стали дванадцятими. А дівчатка 2010 року народження із нетішинського відділення СК"Золота осінь" у групових стали четвертими.

- Художня гімнастика має свою специфіку. Ці результати для є дуже хорошими. Ми змагалися з кращими, сильнішими, потужнішими школами і показали якісну боротьбу. Зараз ми напрацьовуємо результат. З кожним роком ми виступаємо все краще. Сподіваюсь і далі так буде, - прокоментувала керівник СК "Золота осінь" Марина Болба".

Перепочивати спортсменки не будуть. Найближчим часом клуб здійснить два виїзди. Перший - на Чемпіонат України МОН у Чернігів. туди поїду старші гімнастки. І близько 40 спортсменок з усіх відділень СК "Золота осінь" їдуть підкоряти Ужгород на "Кубок Закарпаття".

0
Спорт # СК Золота осінь # Марина Болба # Кубок Дерюгіної # художня гімнастика Рівне
Вихідними спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" змагалися у Словаччині на Міжнародному турнірі.
0
786
ФОТОФАКТ. Рівненські гімнастки їдуть у Братиславу по медалі
Вчора, 16 травня спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" вирушили до Словаччини на Міжнародний турнір.
0
557
Рівненські гімнастки завоювали медалі на Вінничині
Рівненські спортсменки вихідними відзмагалися на Всеукраїнському турнірі "Вікторія -2019" з художньої гімнастики у Калинівц
0
1069
У рівненських гімнасток чергове історичне досягнення на Чемпіонаті України
Гімнастки Рівненщини знову встановили історичний рекорд. Власне, дівчата порадували вболівальників новини досягненнями.
0
767
Рівненські гімнастки їдуть підкоряти Чемпіонат України
Вихідними у Рівному відбувся Чемпіонат області з художньої гімнастики. Змагання зібрали більше сотні спортсменок із СК "Золота осінь", ПДМ та ОК ДЮСШ "Авангард".
0
428
Рівненські гімнастки на Чемпіонаті України в сімці кращих
Команда СК "Золота осінь" продовжує активно змагатися. Вихідними старші представниці клубу виступили на Чемпіонаті України з художньої гімнасткии серед школярів. Турнір приймав Чернігів.
0
97
БК "Рівне" зазнав другої поразки у фінальній серії Чемпіонату України
У Кам'янському завершився другий матч фінальної серії Вищої ліги з баскетболу серед чоловіків. Фаворит змагань, місцевий СК "Прометей" знову став сильнішим за БК "Рівне".
0
39
Вараські волейболісти другі на турнірі атомників
Сьогодні завершився волейбольний турнір в залік Спартакіади підприємств атомної промисловості. В турнірі прийняли участь п’ять команд.
0
101
На Рівненщині поліція рошукала крадіїв мотоциклів та мопедів
0
111
У Рівному змагалися кращі рятувальники області (ФОТО)
24 травня на базі спортивно-тренувального комплексу 2-ї державної пожежно-рятувальної частини відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області.
0
320
БК "Рівне" програв перший матч фінальної серії Чемпіонату України
Перший матч фінальної серії до трьох перемог Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу проти СК "Прометей" чоловіча команда БК "Рівне" не може занести собі до активу. Поразка 88:55.
0
151
Рівненські рятувальники поїхали у Польщу на "Firefighter Combat Challenge"
Сьогодні збірна команда ДСНС України у складі рятувальників Рівненського та Миколаївського гарнізонів виїхали до міста Паб'яніце Лодзинського воєводства Республіки Польща.
0
117
Рівненські спортсмени продовжують здобувати медалі міжнародних змагань з параканое
23 травня 2019 року в м. Познань (Польща) стартував Кубок Світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.