Рівненські легкоатлети з медалями Чемпіонату України

Рівненські легкоатлети з медалями Чемпіонату України
0
244
0
  • Рівненські легкоатлети з медалями Чемпіонату України
  • Рівненські легкоатлети з медалями Чемпіонату України
  • Рівненські легкоатлети з медалями Чемпіонату України
  • Рівненські легкоатлети з медалями Чемпіонату України

       З 24 по 27 червня 2019 року в м. Кропивницький проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

              У даних змаганнях брали участь спортсмени з 24 областей України та м. Київ. Збірну команду Рівненської області представляли 9 спортсменів, які вибороли наступні місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович  В.О.

Метання спису

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання диску

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Біг 400 м

ІІ місце – Августін Наталія (Млинівський р-н), клас F – 35, тренер Коваленко В.С.

 

Спортсмени з вадами зору

Метання спису

І місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Метання диску

ІІ місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Штовхання ядра

ІІ місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Біг 200 м

ІІІ місце – Ліценко Анастасія (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

 

Біг 400 м

ІІ місце – Ліценко Анастасія (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

 

Біг 800 м

ІІ місце – Левчик Сергій (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

 

Біг 1500 м

ІІІ місце – Левчик Сергій (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

 

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

Стрибки в довжину

ІІ місце – Холод Оксана (м. Рівне), клас T – 20, тренер Трофимчук М.В.

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
163
33 мільйони гривень виплатять на підтримку сільського господарства на Рівненщині
0
Читати далі
98
Восьму річницю ЖК « На Щасливому» святкувало все Рівне (ФОТО)
0
Читати далі
167
Борець з Костопільщини їде змагатися у Польщу
Борець із Костопільщини, вихованець тренера Юрія Семигути Назар Бугай їде на Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків у місті Паб'яніце.
0
Читати далі
94
Рівненські "вересівці" перемогли на турнірі пам'яті Володимира Дударенка
Минулого тижня під егідою Рівненської обласної федерації футболу відбувся другий щорічний турнір пам`яті Володимира Дударенка. У змаганні упродовж 11-12 жовтня брали участь 5 команд - "Спартак" (Дубно), ДЮСШ "Верес-1" U-15, ДЮСШ "Верес-2" U-15, Костопільс
0
Читати далі
614
На Рівненщині автобус збив велосипедистку: жінка у реанімації
0
Читати далі
299
Суд скасував штраф «Рівнегазу» у 850 тисяч
0
Читати далі
147
До Рівного приїхав всесвітньо відомий профессор, аби розповісти про сучасні методи лікування порушень ритму серця (ФОТО)
0
Читати далі
453
Рівненські архітектори «напорушували» на два мільйони бюджетних коштів
0
Читати далі
111
Відомі найспортивніші громади Рівненщини
Вже традиційно, протягом вересня, у містах обласного значення, районах та ОТГ Рівненської області відбувалися фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Це заочні змагання, які складалися з різноманітних масових заході
0
Читати далі