Рівненські легкоатлети здобули 12 медалей Всеукраїнських ігор

0
170
0

5-7липня 2019 року в м. Дніпро відбулися фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з легкої атлетики, на яких ветерани спорту Рівненщини отримали 12 нагород та посіли загальнокомандне четверте місце в своїй підгрупі

. Зокрема, Михальчук Петро став чемпіоном у бігу на дистанціях 10 000м та 5000 м. Климчику Петру не було рівних у своїй віковій групі на дистанціях 5000 м спортивної ходьби та 5000 м бігу. Давидюк Іван посів перше місце в метанні молота та ваги і друге в метанні диска. Успішно дебютував у ветеранському спорті відомий Рівненський спортсмен Дудуладенко Микола, який отримав срібну нагороду в бігу на дистанції 800 м. На спринтерських дистанціях 100 та 200 метрів другим був Вєтров Олександр, а Пашкевич Ніна – чемпіонка в штовханні ядра та метанні ваги.

0
Спорт
214
Рівненські гімнастки "морськими" зборами завершили сезон (ФОТО)
Гімнастки СК "Золота осінь" остаточно завершили сезон. 46 вихованок клубу взяли участь у фінальному етапі зборів у спортивному таборі "Морська хвиля".
0
237
Регіонал від БПП агітує за Юрія Вознюка
0
131
На Здолбунівщині чоловік аби забрати крадене запряг ще й коня з возом (ФОТО)
0
181
Лучник з Рівненщини відстріляв на Кубку Світу
З 7 по 13 липня 2019 року в м. Нове Место над Метуї (Чехія) відбувся другий етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.