261
0
  • Рівненські рятувальники поїхали у Польщу на "Firefighter Combat Challenge"

Сьогодні збірна команда ДСНС України у складі рятувальників Рівненського та Миколаївського гарнізонів виїхали до міста Паб'яніце Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Там наші хлопці візьмуть участь в Міжнародних змаганнях “Firefighter Combat Challenge”.

У турнірі за перемогу боротиметься більше 80 спортсменів-рятувальників з Франції, Чехії, України та Польщі.

Бажаємо нашим хлопцям гідно представити Україну та показати сильну козацьку волу до перемоги

0
Спорт # ДСНС # «Firefighter Combat Challenge» # рятувальники Рівне
1818
На Рівненщині величезне дерево впало і перекрило дорогу (ФОТО)
1
563
У Сарнах рятувальники ДСНС врятували вантажівку від вибуху
0
249
Рівненські рятувальники несуть посилений режим служби
На період святкування Різдва Христового підрозділи ДСНС України переходять на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. Про це повідомляє ГУ ДСНС Україн
0
468
Рівненські футзалісти четверті на Чемпіонаті Світу (ФОТО)
Збірна Рівненщини з футзалу ГУ ДСНС в Рівненській області посіла IV-те загальнокомандне місце серед 200 команд із 50 країн на Всесвітньому турнірі «The world police indoor soccer tournament».
0
250
Рівненські рятувальники розповіли про виклики за добу
0
34
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.