Пошук

Рівненський "Верес" обіграв молодь "Волині"
Спарингом із юніорами луцької "Волині" тренерський штаб рівнян заповнив вимушену паузу у чемпіонаті Другої ліги, викликану непарною кількістю команд у Групі "А".
Команди оновили склади перед другим туром "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" у Рівному
У 2-му етапі Міжнародної Ліги Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP", який відбудеться 4-ого серпня (неділя) у складі клубних команд стартуватимуть і поляки.
0
563
Рівнянки п'яті на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Кадетська збірна команда України з софтболу, дівчата U-16, посіла п'яте місце на Х Чемпіонаті Європи, який проходив у м. Загреб, Хорватія
0
510
У Рівному в міні-футбол грали рятувальники
1-2 серпня у місті Рівне відбувся турнір з міні-футболу серед підрозділів Головного управління ДСНС області. На спортивний майданчик впродовж двохденного турніру вийшло вісім команд з яких - апарат ГУ ДСНС області, аварійно-рятувальний загін спецпризначен
0
192
Рівненський борець готується до Чемпіонату Світу
Рівненський борець греко-римського стилю Владислав Кравченко нині активно готується до виступу на Чемпіонаті Світу.
Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
170
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
88
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.