Рівненські студенти - срібні призери Спортивних ігор України

0
258
0

У Львові з 05 до 07 червня 2019 року відбулися змагання з баскетболу 3х3 (юнаки) Спортивних ігор України серед студентів коледжів.

Збірну команду Рівненської області представляли студенти Рівненського економіко – технологічного коледжу Національного Університету водного господарства та природокористування: Костецький Олександр, Кисіль Максим, Жартун Володимир, та Столяр Дмитро.

У напруженій боротьбі в фіналі наші спортсмени поступилися команді Івано – Франківського коледжу фізичної культури і спорту та отримали срібні нагороди.

Підготував команду тренер - Бовсунюк Дмитро Володимирович, моральну та фінансову підтримку забезпечив директор коледжу - Дем’янюк Віктор Володимирович.

Інформація надана Рівненським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

0
Спорт # МЕГУ # Спортивні ігри # студенти Рівне
Успішно завершився Всеукраїнський турнір з волейболу присвячений меморіалу засновника Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Найкращі команди після виснажливих змагань отримали заслужені нагороди.
0
1736
Касаційний суд поставив крапку у багатомільйонній боротьбі за садочок між владою Рівного та МЕГУ
0
366
Рівненська команда МЕГУ виграла XV турнір з футболу пам’яті В. Завацького (ФОТО)
Вихідними у Рівному відбувся XV турнір з футболу пам’яті професора, доктора біологічних наук Завацького В.І. серед команд системи «Інваспорт».
0
1736
На Рівненщині прокуратура "відбила" недобудований дитсадочок у МЕГУ - 8 мільйонів гривень платити не потрібно
0
394
Рівненські студенти серед найспортивніших в Україні
Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України підведені підсумки Спортивних ігор України серед студентів коледжів які проводились з семи видів програми в м. Вінниця в листопаді - грудні 2018 року
0
561
Мегу проти Рівнеради: суд за мільйони з бюджету вкотре перенесли
0
47
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.