Рівненський "Кардинал" вдома розгромив у кубковому матчі "Епіцентр К Авангард"

Рівненський
0
308
0

«Кардинал-Рівне» у першому матчі 1/8 розіграшу Кубка України з футзалу переконливо обіграв одеський «Епіцентр К Авангард» і зробив вагомий крок у напрямку чвертьфіналу змагань.

Пам’ятаючи про серію із семи поспіль матчів без перемог та про невдалий досвід попередньої зустрічі із одеситами – на кубкову гру проти «Епіцентра» рівняни вийшли навіть надмотивованими. Вже на тридцять другій секунді гри м’яч вперше влетів у сітку воріт Віталія Зеленчука. Це Максим Мануйленко після передачі Артема Фаренюка в дотик пробив точно у ближній кут – 1:0.

Рівняни не дозволи суперникам оговтатися від нокдауну. Вже за дві хвилини Олександр Басич бив на точність з-під одразу двох опонентів – трохи не влучно. Втім, майже одразу у схожій ситуації знову не промахнувся Максим Мануйленко. Він класно пробив низом після розіграшу ауту з лівого краю атаки. М’я пройшов поміж ніг у Олега Мірошника і опинився в сітці – 2:0.

Кирило Красій одразу змінив Віталія Зеленчука на Дмитра Бутова. Втім, навряд справа була саме у голкіпері. Рівняни у ці хвилини просто розривали суперників. І моменти біля воріт «Епіцентра» виникали як лісові пожежі у період посухи. Лише один Павло Концеба міг відзначитися щонайменше двічі. Одесити ж відповіли лише одним напівмоментом. Активний Віктор Федосюк на дальній стійці у боротьбі з Володимиром Кручком мав замикати простріл партнера – рівнян виручив Микола Дурбан.

Атакувальний порив же команди Сергія Піддубного не згас. Рівняни продовжили атакувати і забили втретє. Михайло Волянюк вивів Артема Фаренюка на побачення із Дмитром Бутовим. У цьому епізоді гостей врятувала стійка воріт. Втім, вже за кілька секунд Волянюк, який був першим на добиванні, відправив м’яча у сітку – 3:0.

Ще чотири хвилини і рівняни здобули право на пенальті. Євген Свиридов відверто завалив Михайла Волянюка, якому залишалося просто пробити повз воротаря. Одесит отримав лише жовту картку. А Артем Фаренюк з точки пробив просто у Дмитра Бутова.

У першому таймі рівняни могли і пропустити. Сергій Піддубний підстрахував команду на лінії воріт після виходу Євгена Свиридова віч-на-віч із Миколою Дурбаном. А одразу після відпочинку «будівельники» все ж забили. Гол з роздягальні забив Віктор Федосюк, замкнувши діагональ від Олега Мірошника – 3:1.

Після цього гра дещо заспокоїлася. Втім, особливих шансів скоротити відставання у «Епіцентра» не було. Можна згадати лише небезпечний постріл Олега Мірошника, який із невеликими труднощами взяв Микола Дурбан.

Натомість, вже наприкінці матчу «Кардинал-Рівне» знову завівся і знову змусив суперників помилятися. Михайло Волянюк у простій ситуації обікрав досвідченого Олега Мірошника, втік на побачення із голкіпером і не залишив тому жодного шансу – 4:1.

Ще хвилина і гості залишаються в меншості. Одесити прогавили контратаку і Олексій Бондаренко був вимушений фолити на Волянюку – пряма червона картка. Господарі дуже швидко реалізували чисельну перевагу, вивівши на ударну позицію Артема Фаренюка – 5:1.

Найкращий у нинішньому сезоні бомбардир рівнян міг забивати ще, але підвела влучність. «Кардинал-Рівне» їде на матч-відповідь до одеси із гандикапом у чотири м’ячі.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

0
Спорт # Кубок України # футзал Рівне # МФК Кардинал # 1/8
Кубок Ліги - новий турнір під егідою АФУ, участь в якому беруть виключно десять клубів Екстра-ліги. На першому етапі змагань усі учасники розподілені на дві підгрупи.
0
178
Рівненський "Кардинал" підписав трьох новачків
"Кардинал-Рівне" підписав ще трьох новачків. У новому сезоні кольори нашого клубу захищатимуть воротар Олександр Сірицький та універсали Іван Іванюк і Віктор Кравцов.
0
100
Рівненський "Кардинал" стратує в Чемпіонаті 13 вересня
Матч першого туру чемпіонату футзальної Екстра-ліги проти "Енергії" "Кардинал-Рівне" проведе у Львові не 15-го, як було заплановано раніше, а 13-го вересня.
0
279
Команди Рівненщини дізнались суперників в аматорському футбольному Кубку України
Першим суперником Футбольного клубу “ОДЕК” із Оржева у Кубку України серед аматорських команд буде “Збруч-Агробізнес” із Підволочиська, Тернопільської області.
0
175
Рівненський "Кардинал" стартовий матч сезону проведе на виїзді
Стартовий матч чемпіонату Екстра-ліги "Кардинал-Рівне" проведе у Львові. Гра відбудеться 15-го вересня.
0
104
Рівненський "Кардинал" третій на турнірі у Львові
"Кардинал-Рівне" - бронзовий призер Lviv Open Cup-2018! У матчі за третє місце команда Станіслава Гончаренка здобула вольову перемогу над господарями майданчика - львівською "Енергією"! Рахунок зустрічі - 3:1
0
163
Рівненський "Верес" переміг "Поділля"
Рівненський "Верес" продовжив безпрограшну серію у чемпіонаті України до п'яти матчів поспіль. У стартовому поєдинку другого кола змагань рівняни на виїзді обіграли "Поділля".
0
71
Склади команд на спідвейний "Приз закриття сезону" 23 вересня
Після двотижневих перетрубацій збірні клубів кожної із країн визначилися зі складами своїх команд. До старту міжнародного турніру на "Приз Закриття Сезону" у Рівному лишилося трохи більше доби.
0
112
У Рівному жінка святкування дня народження ледь не закінчила самогубством
0
45
#OlympicLab продовжує крокувати Рівненщиною (ФОТО)
Нещодавно в рамках проекту #OlympicLab до Великоомелянського НВК «школа-гімназія» завітала одна з найуспішніших діючих спортсменок нашого краю, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор (м. Ріо-де-
0
79
Марат Даудов у рівненському "Вересі"
Марат Даудов - гравець рівненського "Вереса". Футболку Народного Клубу півзахисник отримав із рук президента НК "Верес" Олексія Хахльова під час прес-конференції у Veres Place.
0
249
Шахрайка за однаковою схемою ошукала ресторани Рівненщини
0
144
Дівчата БК "Рівне" здобули першу перемогу на турнірі у Львові (ФОТО)
Жіноча команда БК "Рівне" у другий ігровий день передсезонного турніру у Львові обіграла господарок змагань, майбутніх суперниць рівнянок по жіночій Суперлізі, СБК "ЛЬВІВ" з рахунком 60:52.