Рівненський "Кардинал" зазнав першої домашньої поразки в сезоні

Рівненський
0
805
0

Першої домашньої поразки у нинішньому чемпіонаті футзальної Екстра-ліги зазнав рівненський "Кардинал". У матчі проти чемпіона України, херсонського "Продексіма", рівняни двічі вели у рахунку. Втім, у підсумку не зуміли зачепитися навіть за нічию.

Незважаючи на п’ятницю та доволі незручний для цього дня час - 13:00 – підтримати «Кардинал-Рівне» у матчі проти чемпіона зібралося чимало вболівальників. За що, їм усім щиро дякуємо!

Гості, які прибули до Рівного на чолі із новим тренером, Жоао Карлосом Барбозою, привезли усіх трьох своїх бразильців. А двоє з них: Фумаса та Роніньо – вийшли на майданчик у першій четвірці.

Саме останній і став антигероєм в епізоді, коли «Кардинал-Рівне» вперше вийшов вперед у рахунку. Перед власними воротами Роніньо «подарував» м’яча Артему Фаренюку, який не залишив шансів Кирилу Ципуну – 1:0!

Практично одразу Фаренюк «пошив у дурні» Роніньо вдруге. Цього разу м’яч після пострілу нашого форварда голкіпер «Продексіма» зафіксував. Ледве не одразу каркас воріт гостей струсонув удар Михайла Волянюка.

Херсонці запропонували супернику дуже швидку гру, в якій господарі нічим не поступалися суперникам. А за кількістю моментів – навіть переважали.

Кирило Ципун у ці хвилини був справжнім героєм своєї команди. Після чергової помилки бразильця Роніньо ворота гостей розстрілював Максим Мануйленко – у воротаря. Постріл Володимира Кручка страж воріт «Продексіма» парирував просто перед собою, але нікого з рівнян на підборі не виявилося.

Гості відповіли сильним ударом Богдана Свірідова з дальньої відстані – Микола Дурбан у стрибку перевів м’яч на кутовий. .

Схилити шальки терезів на свій бік остаточно «Кардинал-Рівне» міг на старті другого тайму. Михайло Волянюк використав чергову (!) помилку Роніньо, вийшов тет-а-тет із голкіпером херсонців, але пробив у стійку.

І практично тут же «Продексім» відігрався. Контратака гостей два в один завершилася точним ударом Фумаси – 1:1.

За чотири хвилини вперед у рахунку знову вийшли господарі. Перед воротами вже Юрія Савенка найспритнішим виявився Михайло Волянюк. Він пробив на силу – і це 2:1.

Ведучи в рахунку, рівняни мали б притримати м’яч і заспокоїти гру. Натомість, «Кардинал-Рівне» спробував дотиснути суперника. І знову попався на контратаці. Цього разу три в два. А замикав її Мадсон. Точний удар із гострого кута  - 2:2.

Шанси вирвати перемогу наприкінці матчу мали обидві команди. Але більше пощастило чемпіонам. Олексій Фетько завдав сильного, але невигадливого удару з правого флангу. Микола Дурбан встиг зорієнтуватися, але м’яч відбив у сітку власних воріт – 2:3.

За півтори хвилини до сирени на майданчику з’явився Сергій Піддубний, втім бодай нічию «Кардинал-Рівне» врятувати не зумів.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

0
Спорт # футзал Рівне # МФК Кардинал # Продексім
"Кардинал-Рівне" підписав ще трьох новачків. У новому сезоні кольори нашого клубу захищатимуть воротар Олександр Сірицький та універсали Іван Іванюк і Віктор Кравцов.
0
95
Рівненський "Кардинал" стратує в Чемпіонаті 13 вересня
Матч першого туру чемпіонату футзальної Екстра-ліги проти "Енергії" "Кардинал-Рівне" проведе у Львові не 15-го, як було заплановано раніше, а 13-го вересня.
0
173
Рівненський "Кардинал" стартовий матч сезону проведе на виїзді
Стартовий матч чемпіонату Екстра-ліги "Кардинал-Рівне" проведе у Львові. Гра відбудеться 15-го вересня.
0
102
Рівненський "Кардинал" третій на турнірі у Львові
"Кардинал-Рівне" - бронзовий призер Lviv Open Cup-2018! У матчі за третє місце команда Станіслава Гончаренка здобула вольову перемогу над господарями майданчика - львівською "Енергією"! Рахунок зустрічі - 3:1
0
53
Рівненський "Кардинал" побореться за бронзу "Lviv Open Cup"
У заключному матчі групового етапу Lviv Open Cup "Кардинал-Рівне" переконливо переграв покровський "Титан" - 4:2.
0
116
Новий тренер рівненського "Кардиналу" про найближчі перспективи команди
Завоювавши третє місце на Міжнародному товариському турнірі на призи Заслуженого тренера України Валерія Водяна, «Кардинал-Рівне» повернувся з Одеси до Рівного.