0
  • Рівненський "Патріот" готується до нового сезону

Рівненський волейбольний клуб "Патріот" готується до сезону 2019-2020 рр.

Наші хлопці провели турнір з пляжного волейболу на території НВК №26.

Кожен призер турніру отримав свій приз. Несподіванкою став подарунок нашій команді моделі нового м'яча.

Інформаційна служба ВК "Патріот" (Рівне)

Оржівський "ОДЕК" водинадцяте здобув Кубок Рівненщини з футболу
Оржівський “ОДЕК” відстояв титул володаря Кубку Рівненської області і головний трофей цього турніру повернувся до клубного музею.
0
172
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
89
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.