Рівненський «Патріот» стартував в Чемпіонаті України

0

Стартував Чемпіонат України з волейболу серед чоловіків у Першій лізі. На старт вийшов і рівненський «Патріот».

У першій грі наші хлопці грали із хмельницьким «Новатор-2-Прикордонник».

Гра пройшла за відчутної переваги «Патріота». В жодній з партій з рівненські волейболісти не дали підстав сумніватися в свої перемозі не доводячи справу до нервових закінчень партій.

ВК "Патріот" - "Новатор-2-Прикордонник" 3:0(25:17, 25:14 25:18)

«Патріот» провів гру в наступному складі: Причта(к), Романчук, Олійник, Матвійчук, Цимбалюк, Фабріці, Нестеровський(л) – стартовий склад; Марченко, Тиндюк, Гольонко, Павленко, Гузей. Тренер - Віктор Козловський.

«Патріот» в своїй другій грі в чемпіонаті України серед команд першої ліги зустрічався зі «збірною Вінницької області СК-2».

Як і напередодні перевага рівненської команди була відчутною. Напевне достатньо буде сказати, що суперники ВК «Патріот» жодного разу під час гри не лідирували в рахунку, а ривок 11:0 на старті третьої партії красномовно підтверджував різницю в класі. Згідно ігрового протоколу матч тривав всього 45 хвилин і закінчився впевненою перемогою рівненських волейболістів 3:0.

ВК «Патріот» – «Збірна Вінницької області-СП-2» 3:0 (25:10, 25:15, 25:8)

У третьому матчі суперниками рівнян стали одні з фаворитів чемпіонату і господарі туру – команда "Епіцентр-Подоляни".

В першій партії рівненські волейболісти були близькі до сенсації. «Патріот» з старту захопив перевагу і вже на старті змусив господарів двічі вдатися до хвилинних перерв. Подекуди рахунок доходив до +7 на користь рівнян. Однак рівно провести сет не вдалося. За рахунку 14:7 рівненський клуб пропустив надпотужний ривок «Епіцентру» і в підсумку партію було програно з рахунком 17:25.

Початок другої партії також почався за рівної боротьби але за рахунку 6:6 подоляни почали стрімко нарощувати відрив і у підсумку довели справу до перемоги 25:18.

За тим же сценарієм пройшла третя партія. Знову рівний початок і знову подальша перевага подолян. Щоправда в третьому сеті рахунок був ще відчутніший 14:25.

ВК «Патріот» – «Епіцентр-Подоляни» 0:3(17:25, 18:25, 14:25)

Тож після цієї поразки «Патріот» посідає четверту сходинку. Наступний тур пройде в Рівному. В гості до «Патріота» завітають «Володар-КФВ», «Покуття» та «Збірна Вінницької області-СП-2». Саме з першими двома командами і проведе свої ігри «Патріот».