Рівненський плавець побореться завтра за медаль Чемпіонату Світу

0

22-річний рівнянин Михайло Романчук посів 8 місце на Чемпіонаті Світу з водних видів спорту, що триває у корейському Кванджу. Цей результат він показав вчора на дистанції 800 метрів вільним стилем. Попереду у цю суботу на Михайла ще чекає виступ на дистанції 1500 метрів.

Нагадаємо, торік Михайло Романчук здобув "золото" на Чемпіонаті світу на "короткій воді". У китайському місті Ханчжоу він подолав заплив на 1500 метрів вільним стилем за 14 хвилин 9,14 секунди.

Також зазначимо, що у січні Михайло Романчук виборов 1 місце у запливі на 400 метрів вільним стилем на першому етапі кубка LEN у Люксембурзі. У червні він посів 3 місце на етапі Ліги чемпіонів з плавання.

У 2018-му Романчук став чемпіоном Європи. У басейні британського Глазго він виборов "золото" на дистанціях 400 та 800 метрів. 1500 метрів він проплив другим. Також у 2017-му плавець здобув європейське "золото" на дистанції 1500 метрів.

UA: Рівне