Рівненський садочок – в топі закладів України

Рівненський садочок – в топі закладів України
0
1011
0
Рівненський садочок – в топі закладів України

В період розвитку епідемії на грип та застуду важливо, аби діти, відвідуючи навчальний заклад, були в безпеці. Рівненський приватний садочок «BabyLand» взяв участь у Всеукраїнській програмі «Чистий садочок, здоровий розвиток». Експерти перевіряли заклад на чистоту та санітарні умови.

Шостого березня садочок отримав відзнаку від «Служби організації інфекційного контролю», як самий чистий дитячий заклад Рівненщини. Таким чином, «BabyLand» став другим садочком в країні, який отримав подібну відзнаку, та першим у Рівненській та Волинській областях.

Світлина від Житловий комплекс "На Щасливому".
Аби захистити дітей та персонал садочку від вірусів та інфекцій тут роблять усе можливе. Дослухавшись порад експертів керівництво закладу доклало зусиль, аби оновити садочок: кухню, вбиральню, хол та медчастину забезпечили безконтактними засобами дезінфекції та рушничками. Прибиральниці також отримали нове приладдя. Таким чином, в закладі постарались звести до мінімуму можливість розвитку захворювань.
Результат пошуку зображень за запитом бейбіленд на щасливому
Спеціаліст Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Оксана Головня розповіла, за якими критеріями обирали найчистіший заклад. Перш за все, в Асоціації керуються нормами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я. Окрім загальної чистоти тут дивляться на те, наскільки алергенними є засоби гігієни та прибирання.
Результат пошуку зображень за запитом бейбіленд на щасливому
Також в садочку діє ізолятор – спеціальна кімната, поділена на два блоки. Якщо є підозра, що дитина захворіла – її відправляють в один із боксів. В сусідньому знаходиться медсестра, котра перевіряє маленького пацієнта. В ізоляторі також є всі необхідні засоби гігієни. Його утримання є важливою умовою конкурсу.

Окрім стандартів МОЗу, фахівці Асоціації оцінюють садочки і за європейськими критеріями. Наприклад, такими як двохвідерна система для прибирання, аби не переносити інфекції із одного приміщення в інше. Саме так у «BabyLand» миють кімнати, коридори чи спортзал.
Результат пошуку зображень за запитом бейбіленд на щасливому
До слова, участь в проекті «Чистий садочок – здоровий розвиток» не була примусовою. Ще у грудні 2019 року керівництво «BabyLand» виявило бажання перевірити, чи відповідає їхній заклад усім нормам санітарно-гігієнічної безпеки. Сказано – зроблено. Тепер, коли садочок отримав відзнаку, через рік експерти проведуть повторну «ревізію», аби проконтролювати, чи залишився «BabyLand» на тому ж рівні безпеки.
Результат пошуку зображень за запитом бейбіленд на щасливому

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: