Рівненський
0
713
0

Рівненський "Верес" продовжив безпрограшну серію у чемпіонаті України до п'яти матчів поспіль. У стартовому поєдинку другого кола змагань рівняни на виїзді обіграли "Поділля".

Рівно два місяці тому рівняни поступилися хмельницькому "Поділлю" - 0:1 на стадіоні "Колос" у Млинові. Сьогодні, у порівнянні із тим матчем, у стартовому складі "Вереса" залишився єдиний футболіст - Максим Бабійчук. Ще Четверо - залишилися в запасі. Це Заїкин, Дубіна, Сад та Бондаренко.

З перших хвилин на полі з'явився і абсолютний новачок - Марат Даудов. Дебютом цей поєдинок став і для Олега Шандрука, який вперше керував діями підопічних у якості головного тренера.

Гості, які до Хмельницького прибули із серією з чотирьох поспіль матчів без поразок, відразу міцно заволоділи ігровою ініціативою. "Верес" контролював м'яч, втім, до реальних шансів відкрити рахунок у матчі справу гості довести ніяк не могли.

Антон Яременко, зумівши втекти від опіки, пробив просто у воротаря "Поділля". Марат Даудов - зі штрафного пробив вище воріт. Тож на перерву суперники пішли без забитих м'ячів.

Після перерви рівняни продовжили тиснути. Але "Поділля" - трималося, зрідка намагаючись тікати в контратаки.

Нічийний рахунок у матчі тримався практично до фінального свистка. Вже у компенсований до основного час Антон Котляр виконав штрафний удар. Перед воротами "Поділля" Алішер Якубов руками затримав Ярослава Рафальського і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий чітко реалізував Антон Котляр, принісши "Вересу" четверту перемогу у чемпіонаті!

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

0
Спорт # футбол # НК Верес # Друга ліга # ФК Поділля # новини футболу
Керівництво Народного клубу «Верес» та спортивний департамент визначились з кандидатурою головного тренера «червоно-чорних». Ним стане вже добре відомий рівненським уболівальникам фахівець, який в минулому вже тренував «Верес» - Юрій Вірт.
0
952
Рівненський "Верес" попрощався із п'ятьма футболістами
З ініціативи тренерського штабу команди рівненський "Верес" припинив співпрацю із п'ятьма футболістами
0
259
Гравець рівненського "Вереса" серед найкращих молодих футболістів ПФЛ
Футболіст рівненського "Вереса" Валерій Сад потрапив до рейтингу топ-25 найкращих молодих гравців ПФЛ
0
606
Статистичні підсумки рівненського "Вереса" у сезоні 2018-2019
Статистичні підсумки виступів команди у чемпіонаті та Кубку України у сезоні 2018-2019
0
334
Головний тренер рівненського "Вереса" подякував усім за сезон (ВІДЕО)
Коментар головного тренера рівненського "Вереса" Олега Шандрука після заключного матчу сезону.
0
441
Рівненський "Верес" завершив сезон перемогою
В останній грі сезону "Верес" здобуває домашню перемогу над "Черкащиною-Академією".