Рівненський "Верес" перервав шестиматчеву безпрограшну серію

0
1126
0

Рівненський "Верес" перериває шестиматчеву безпрограшну серію, поступившись на власному полі вінницькій "Ниві".

До звітного поєдинку "Верес" та вінницька "Нива" підійшли в якості сусідів у турнірній таблиці. Суперників розділяв усього один пункт. Обоє - сподівалися на перемогу у Млинові, аби не дати втекти у відрив лідерам: "Минаю", "Калушу" і "Поліссю".

Можливо, звідси та обережність, з якою команди розпочали гру. Через ушкодження ще на старті поєдинку поле через травму залишив Борис Орловський. А по-справжньому гольовий момент господарі створили лише на 27-й хвилині, коли Кулініч зреагував на удар Олега Маїка.

Після цього команди заграли веселіше. Стійка виручила "Верес" після удару Музиченка. А у рівнян продовжив феєрити Маїк. Удар з розвороту після скидки Олександра Логінова - прийшовся повз ворота. А дальній постріл нашого форварда метрів з 25-ти - знову потягнув голкіпер вінничан. Перший тайм - 0:0.

Одразу після перерви кутовий біля наших воріт завершився голом. Ударом з розвороту відзначився Михайло Шестаков.

Одразу після цього Олег Шандрук замість оборонця Олександра Мосіюка - кинув у бій хавбека Івана Гребенюка. Пізніше опорника Максима Боровця змінив третій номінальний форвард Тарас Пецків. Рівняни увесь тайм насідали на ворота вінничан, але витиснути гол не зуміли.

Шанс змінити цифри на табло були, признач арбітр пенальті за гру рукою оборонця "Ниви" наприкінці зустрічі. Втім, поставити імовірний одинадцятиметровий у ворота гостей Андрій Холявко не наважився.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

0
Спорт # футбол # НК Верес # Вінниця # ФК Нива # новини футболу
Відомо з ким зіграє перші спаринги рівненський "Верес"
Рівненський "Верес" планує провести активну передсезонну підготовку. І хоч інформаційна служба нашої команди мовчить, їхні колеги активно працюють.
0
639
Новий тренер рівненського "Вереса" підібрав помічників
Новий тренер рівненського "Вереса" Юрій Вірт визначився зі своїми помічниками.
0
684
У рівненського "Вереса" новий "старий" тренер
Керівництво Народного клубу «Верес» та спортивний департамент визначились з кандидатурою головного тренера «червоно-чорних». Ним стане вже добре відомий рівненським уболівальникам фахівець, який в минулому вже тренував «Верес» - Юрій Вірт.
0
1046
Рівненський "Верес" попрощався із п'ятьма футболістами
З ініціативи тренерського штабу команди рівненський "Верес" припинив співпрацю із п'ятьма футболістами
0
322
Гравець рівненського "Вереса" серед найкращих молодих футболістів ПФЛ
Футболіст рівненського "Вереса" Валерій Сад потрапив до рейтингу топ-25 найкращих молодих гравців ПФЛ
0
675
Статистичні підсумки рівненського "Вереса" у сезоні 2018-2019
Статистичні підсумки виступів команди у чемпіонаті та Кубку України у сезоні 2018-2019
0
281
Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи
Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.
402
У Рівному на Соборній загорівся автомобіль (ФОТО)
0
615
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.