Рівненський "Верес" завершив рік перемогою

Рівненський
0
449
0

Гол Олега Маїка на 82-й хвилині поєдинку у Тернополі приносить "Вересу" перемогу над "Нивою".

Перемога у звітному поєдинку обом суперникам була потрібна не лише для того, аби піти на зимові канікули із гарним настроєм. Три очки - дозволяли продовжити гонку за пелетоном лідерів у Групі "А" Другої ліги. А втрата очок - ставила під серйозний сумнів мрії про підвищення у класі за підсумком сезону.

Гру можна охарактеризувати як битву рівних суперників. Найреальніший момент відкрити рахунок до перерви втратили тернополяни. Максим Бабійчук просто перед собою відбив удар зі штрафного від Олексієнка. Першим на добиванні був Мороз, але пробив він значно вище воріт.

Вже у другому таймі вихід тет-а-тет із Максимом Бабійчуком не реалізував найкращий голеадор "Ниви" Литовченко.

"Верес" відповів навісом-ударом від Максима Саламахи. "Ниву" спільними зусиллями врятували Механів та поперечина воріт.

Розв'язка у грі настала на 82-й хвилині. Навіс справа від Максима Саламахи ударом головою завершував Олег Маїк. З його пострілом Механів впорався. Але оборонці "Ниви" не підстрахували свого воротаря і з другої спроби Олег Маїк забив - 0:1.

Після цього арбітр матчу Олег Шандор був змушений на 3 хвилини призупинити матч. Через дим від піротехніки. А після вимушеної перерви "Верес" впевнено довів матч до перемоги.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

0
Спорт # НК Верес # ФК Нива
Рівненський "Верес" переконливо обіграв "Прикарпаття"
На стадіоні "Сокіл" у Львові рівненський "Верес" у контрольному матчі впевнено обіграв команду Першої ліги чемпіонату України - івано-франківське "Прикарпаття" - 5:1!
0
306
Рівненський "Верес" зіграє з "Прикарпаттям"
Наступним суперником рівненського "Вереса" у рамках підготовки до старту у новому сезоні чемпіонату Другої ліги стане івано-франківське "Прикарпаття".
0
271
Рівненський "Верес" програв луцькій "Волині"
Принципове західноукраїнське протистояння минулого століття відновилося у спаринговому матчі рівненського "Вереса" проти луцької "Волині".
0
443
Рівненський "Верес" у новому сезоні у Групі "А" зіграє з 11 клубами
У сезоні 2019-2020 у Групі "А" Другої ліги зіграють 11 клубів.
0
590
Рівненський "Верес" у новому сезоні гратиме в "NIKE"
У Народному клубу «Верес» триває повне і якісне оновлення. Відбулося перезавантаження менеджменту клубу, зміна тренерського штабу, триває оновлення складу команди. У клубі взяли за правило, що маючи найкращих уболівальників, у «Вереса» має найкращим і все
0
830
Львівські "Карпати" обіграли рівненський "Верес"
27-го червня львівські «Карпати» провели свій перший товариський матч у рамках підготовки до сезону 2019/2020. Їхнім суперником став рівненський «Верес».
0
134
У Сарнах через зсув піску загинула дитина (ФОТО)
0
79
У Рівному знайшли ще одне сховище отрутохімікатів
0
104
Рівненський "Верес" підписав вісьмох новачків
Контракти з народним клубом "Верес" сьогодні офіційно уклали вісім футболістів. У новому сезоні у складі рівнян виступатимуть оборонці Ігор Солдат та Сергій Чеботаєв, півзахисники Юрій Соломка, Віталій Тимофієнко, Сергій Любчак, Євген Морозенко і Віталій