Рівненський журналіст просить допомоги на лікування новонародженої донечки

Рівненський журналіст просить допомоги на лікування новонародженої донечки
0
5084
1
Рівненський журналіст просить допомоги на лікування новонародженої донечки

Тиждень тому у щасливого батька двох дівчаток-близнят Віталія Голубєва народилась третя красуня. Та маляті поставили страшний діагноз - спинномозкова грижа і гідроцефалія головного мозку. Її батьки просять допомоги, щоб маля жило...щоб мама ще не раз побачила посмішку Іванки, а татусь міг гуляти в парку з трьома принцесами...

Хто має можливість - допоможіть. Будемо вдячні за посильну фінансову допомогу і репост цього запису. Картка ПриватБанку 4731 2191 1099 8386.


Коротка передісторія. Після УЗІ в листопаді нам рекомендували аборт. Бо в дитини спрогнозували вади. Ми з Julia Novak-Golubieva вирішили не позбавляти її права на життя, а щодо вад - робити для здоров'я дівчинки те, що буде в наших силах. А далі - як розсудить Бог.
Іванка благополучно народилась шляхом кесарського розтину (як і наші старшенькі, Сашка і Віталіна, 1 рік і 2 місяці). На жаль, вади підтвердились - спинномозкова грижа і гідроцефалія головного мозку. (Іншомовні назви не наводжу, щоб не ускладнювати). Першою треба було "нейтралізувати" грижу. Бо через неї пішло б зараження і практично гарантований летальний підсумок. Минулої середи Іванку прооперували в обласній дитячій лікарні. Прийшов час робити щось із гідроцефалією. МРТ показала, що вона, на жаль, збільшується. Говорячи просто, в головному мозку дитини прибуває вода. Її треба відкачувати. Для цього потрібне шунтування. В мозок вводиться трубочка, через яку зайва рідина виходитиме. Все життя.
Трубку за 15 000 грн ми сьогодні вже оплатили. На інших фото - ще частинка наших витрат упродовж лише однієї сьогоднішньої доби. Поки що ми справлялись із витратами на лікування і нікого ні про що не просили. Дехто сам допомагав, але суто з власної волі. Не люблю "сопливих" постів і не збирався писати цей - до вчорашнього дня. Але сьогодні - мусимо. Прийшов час, коли нам самим - уже важко. Тим більше, коли подумаєш, скільки ще всього може бути попереду... 
У таких випадках зазвичай завершують чимось типу "Іванка дуже хоче жити". Не думаю, що дитина, якій лише тиждень, про щось таке думає. Цього хочемо ми, її батьки. А Іванка - просто живе. Дихає, посміхається. Так, посміхається! Мама після кесарського сьогодні вперше змогла вибратись на 5 поверх у реанімацію і сама це побачила - донечка їй посміхнулась! Живе, дихає, посміхається. І щоб так було далі - нам потрібно здолати нинішні випробування.

Хто має можливість - допоможіть. Будемо вдячні за посильну фінансову допомогу і репост цього запису. Картка ПриватБанку 4731 2191 1099 8386.

1
Здоров'я
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
137
Чоловік на Рівненщині погрожуючи ножем поцупив 2,5 літри пива
0
Читати далі
126
На Рівненщині готують до здачі в експлуатацію ділянку міжнародної траси поблизу Острога
0
Читати далі
113
Встановлена причина загоряння будинку вночі на Рівненщині
0
Читати далі
278
3 роки тюрми отримав мешканець Рівненщини за торгівлю бурштином
0
Читати далі
498
Лікаря Рівненської обласної лікарні оштрафували за хабарництво
0
Читати далі
319
У Костополі група озброєних людей намагалася захопити комунальне підприємство
0
Читати далі
536
У Вараші успішно пройшли збори, аби відкликати 6 депутатів
0
Читати далі
320
На Рівненщині вночі згорів будинок [+ ВІДЕО]
0
Читати далі
122
Школяр прославив Рівненщину здобувши бронзу в Таїланді
0
Читати далі