У Острозькому районі «Рівнеобленерго» проводять роботи по оновленню електромереж

У Острозькому районі «Рівнеобленерго» проводять роботи по  оновленню електромереж
0
218
0
  • У Острозькому районі «Рівнеобленерго» проводять роботи по  оновленню електромереж
  • У Острозькому районі «Рівнеобленерго» проводять роботи по  оновленню електромереж
  • У Острозькому районі «Рівнеобленерго» проводять роботи по  оновленню електромереж

 

   Нагадаємо, що переваги оновлення електромережі вже відчули мешканці села Новомалин – роботи там нещодавно завершилися. У населеному пункті було здійснено заміну понад 5 км повітряних ліній 0,4 кВ та побудовано близько кілометра ліній 10 кВ.

   Технічне переоснащення повітряних ліній здійснюється самоутримним ізольованим проводом, що унеможливлює короткі замикання під час негоди, аварійні відключення при взаємодії з зеленими насадженнями, тобто робить електропостачання значно надійнішим.

   Також, у Новомалині було здійснено заміну діючої трансформаторної підстанції та встановлено додаткову – розвантажувальну. Аналогічні роботи вже розпочаті у селі Точевики, де буде реконструйовано близько 6 км електромереж. Наступним об’єктом буде реконструкція повітряних мереж від двох трансформаторних підстанцій на вулиці Ціолковського у Острозі.

   Варто зауважити, що роботи здійснюються в межах реалізації інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго», затвердженої НКРЕКП.

   Згідно з інвестпрограмою у 2019 році на будівництво, модернізацію, реконструкцію, технічне переоснащення обладнання Острозького району електричних мереж передбачено понад 6 млн. 390 тис. грн.

 

0
# Рівненщина # Острог # оновлення # електромереж
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: