«Рівнеоблводоканал» хоче стати самостійнішим

 «Рівнеоблводоканал» хоче стати самостійнішим
0
799
0
 «Рівнеоблводоканал» хоче стати самостійнішим

До Рівненської обласної ради звернулося керівництво обласного виробничого комунального підприємства «Рівнеоблводоканал» з проханням виділити з обласного бюджету 780 тис.грн. на придбання гідролізної установки для виготовлення гідрохлориду марки «А». Саме цю речовину використовують для очистки води.

Як пояснив директор підприємства Андрій Карауш, сьогодні в Україні спостерігається дефіцит хлору та ціни на нього зростають. Відтак, провівши необхідні розрахунки, на «Рівнеоблводоканалі» вирішили налагодити виробництво цієї хімічної сполуки, щоб мінімізувати залежність від ситуації на ринку.  780 тис.грн., які підприємство просить з обласного бюджету – це вартість самої установки, всі решта видатки, які будуть необхідні, щоби запустити виробництво,  «Рівнеоблводоканал» бере на себе, – стверджує Андрій Карауш.

— Зважаючи на те, що в Україні зростає дефіцит засобів хлору, абсолютно раціональним вважаю пропозицію підприємства запустити власне виробництво. Це крок на випередження можливій проблемі державного масштабу. Адже йдеться не просто про хлорку, як ми звикли казати, а про стратегічний продукт, від якого залежить здоров’я сотень тисяч жителів області, які користуються водопровідною водою, - наголосив голова обласної ради.

Підтримали таку ініціативу також депутати постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків на своєму засіданні. На «Рівнеоблводоканалі» порахували, що запустивши це виробництво, підприємство в перспективі зможе заощаджувати 30-40% власного ресурсу.

Читайте також: Хомко розчарував рівненських торговців-пікетувальників

Читайте також: У Рівному чоловіка врятували від смерті

Читайте також: На Рівненщині підтверджено 1828 випадків захворювання на коронавірус

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: