Сайт "ВСЕ" починає ревізію бібліотек публічних рівнян

Сайт
0
1290
0
Сайт "ВСЕ" починає ревізію бібліотек  публічних рівнян

Сайт ВСЕ починає нову рубрику - що читають та що дивляться публічні рівняни. Щотижня ми запитуємо відомих людей Рівненщини про їх уподобання та ділимось з вами. Можливо серед коментарів ви відкриєте для себе нову літературу або захоплюючі фільми.

Святослав Клічук - голова правління ГО "Рівненський центр "Соціальне партнерство".

Фільмів дивлюсь дуже мало. Читаю більше, нещодавно закінчив "Правду" Террі Пратчетта. Це книга про те, як у фентезійному світі виникла перша газета, яку видавали люди, гноми та вампір. Спочатку були новини, а потім з’явилось журналістське розслідування щодо державного перевороту. В книзі є цікаві роздуми про правду, яка далеко не завжди і не усім потрібна.

 

Сергій Свисталюк - депутат Рівненської обласної ради.

Враховуючи те, що двадцять п’ять років віддав освітянській діяльності на посаді вчителя історії, то й до цього часу знаходжу можливість перечитувати історичну документальну публіцистику чи дослідження з історії України та інших держав, незалежно від періоду діяльності.Точно знайду час, щоб прочитати книгу Сергія Постоловського «Ворог або гнів Божий».

Маю певний перелік улюблених фільмів. Вже декілька разів переглядав такі стрічки, як «Вавилон ХХ» Ігоря Миколайчука, «Пропала грамота» Бориса Івченка, «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, «Нескорений» Олеся Янчука (це фільм про Головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича).Нещодавно дивився фільм «Жива» Тараса Химича, особливо сподобалася в ролі головної героїні акторка Ольга Комановська.

 

Дмитро Сільман - голова обласного осередку "Народний Контроль".

 Скільки себе пам'ятаю, то читаю. Заснути не годен, поки хоч кілька рядків перед очима не пробіжить. В основному, художня література. Улюблені автори - з класики Гі де Мопассан, Еміль Золя, Оскар Вайльд, з екзистенціалістів - Кафка, Камю, Сартр, Гамсун. Люблю антиутопію - Оруел, Хакслі, Воннегут. З філософського - Шопенгауер, Гессе, Кастанеда) Українські автори - Іздрик, Багряний, Нечуй- Левицький. В дитинстві - Толкієн. По фільмам довго писати не буду) улюблені жанри - психологічні триллери, деякий артхаус, нуар. Улюблені актриси - Моніка Белуччі та Скарлет Йоханссон.

0
Таблоїд # Свисталюк Сергій # Сільман Дмитро # Клічук Святослав
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
23
Вчителька, котра «погоріла» на продажі наркотиків – звільнилась за власним бажанням
0
Читати далі
123
У Рівному затримали чоловіка, котрий торгував зброєю (ФОТО)
0
Читати далі
60
На Рівненщині судитимуть білоруса, котрий намагався дати хабаря держслужбовцю
0
Читати далі
95
З магазину – до ізолятора: у Костопільському районі на «гарячому» впіймали грабіжника (ФОТО)
0
Читати далі
56
Чоловіку, котрий до смерті побив пішохода – «світить» до десяти років
0
Читати далі
138
У Рівному чоловік «замінував» суд, аби уникнути відповідальності (ФОТО)
0
Читати далі
388
На Відінській рівнянин продав копам наркотики (ФОТО)
0
Читати далі
515
На Дубенській збили чоловіка, його стан – тяжкий (ФОТО)
0
Читати далі
140
Лікарі Рівненщини вирушили у ралі-2020
0
Читати далі