Пошук

Сьогодні визначили найсильніших захисників Рівного (ФОТО)
Сьогодні з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України в Рівному серед силових структур області пройшли змагання "Найсильніший захисник. Рівне 2019".
Віктор Самчук
0
455
Рівняни не піднялись на п'єдестал Чемпіонату України
З 13 по 16 серпня 2019 року на базі навчально-відновлювального центру Українського товариства глухих «Пуща Водиця» м. Київ, відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного U21 (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху.
0
217
Юні рівненські вересівці перемогли на турнірі пам`яті тренера Юрія Шморгуна
У Рiвному завершився 17-й турнip пам`ятi тренера Юрiя Володимировича Шморгуна (юнаки 2006-2007 р.н.), організований за сприяння Рівненської обласної федерації футболу. Серед шести юнацьких команд Рівненщини (ДЮСШ "Верес" U-12, U-13, КОЛІФКіС, БЛІСП, ХФК "
0
250
У Здолбунові невідомі відбили голову Герою Радянського Союзу (ФОТО)
Олена Діденко
0
303
Микола Шустов: "Вірю, що Україна розвиватиметься!"
Дарина Ковальчук
0
149
Валентин Кирилюк: "З Днем Незалежності України"
0
136
Роман Курис: "Розбудовуємо країну своїми добрими вчинками та наполегливою працею"
0
140
Віталій Сухович: "Хай з кожним днем Україна все більше розквітає та развивається!"
0
190
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.