Сергіївка - як Україна або Вся Україна - в одному місті

Сергіївка - як Україна або Вся Україна - в одному місті
0
1457
0
  • Сергіївка - як Україна або Вся Україна - в одному місті
  • Сергіївка - як Україна або Вся Україна - в одному місті

Реальне таке дежавю. Ніколи не думав що буде саме так порівняння, та вийшло - фото вам в підтвердження. Україна - вся. В одному місті. В ньому навіть цифра жителів символічна :) 5200, як і нас було 52 млн. По перепису  2011 року. Постараюсь в формі діалогу, та розіб'ю на теми:

Історія.

Це місце, є унікальне і складає собою подвійний пляж. 1 це сам лиман - з оздоровчими грязями (аналог Мертвого Моря)  і піщаний пляж. Гарний і чистий (поки що :) Та кліматична зона ідеальна для вирощування винограду. Гарних та дорогих сортів. Як у Франції. Тобто вже 2 маркери Франція та Ізраїль. Ось посилання.  Хоча я вперше прочитав про це місто, як про власника самого депресивного саду з дитячими історіями в Україні. Загугліть - не пожалкуєте. Та ми їздимо в цю місцину вже 4-й рік, бо спокійно, і фінансово не боляче. Сусідня Затока для нас як Маямі, там тільки мільярдери :) М'ясо та молочка правда +30% та курорт, ми ж все розуміємо. Так от, 4 роки. Квартал з гаком. Можна вже зробити і якийсь порівняльний аналіз. Тим паче що на хвилі революції прийшов новий мер. Нове, так сказати, обличчя. Молодий, потужний - пообіцяв розібратись з само захватами землі, прибережна зона - це ж золото. Це у нас і кожен бурштинокопач розуміє. Пообіцяв привести УУУйму інвесторів (тим паче що Затока вже задихається, там людей пере ліміт). Пообіцяв пере освітити все місто. 280 сонячних днів в році - для Еко енергетики - золоте дно, окупність шалена, зелений тариф і все таке...) Пообіцяв.... Дежавю. У Вас такого ніколи не було? Не нагадує?

Потенціал.

На фото пляж в 11 годині дня - в право і ліво, по тисяч 5 людей.

В мене телефон китайський - камера не зображає всього масштабу моря людей. Всі копирсаються: діти-риютьмами-дефілюють, чоловіки - моніторять свої речі й чужих мам... Ніде немає шансону, та сміття... Я, як щирий західняк дивлюсь на всіх цих людей як на ринок збуту, і розумію що за 3 роки окупації Криму, РФ максимально нав'язує нам рідні курорти. І що ж я бачу? Через кожні 50 метрів маленькі оазиси з холодним чаєм, пивом, і горішки-фісташки, морозиво і тдтп. Холодильники Пепсі та Коли з Живчиком. При середній покупці на 30 грн любої їстівної фігні (а якщо з вами діти то на 50 грн) в день одна сім'я тільки 100 грн буде залишати в день на пляжі. Тобто 10000 людей / на 4 - середня сім'я це 2500 сімей нехай -30% на всяк випадок і 1750 Х на 100 = 175 000!!!!! 7 000 доларів щодня!!!!! Х на 2 місяці сезону (хай місяць буде в запасі) - 420 000 доларів 10 з половиною лямів грн. А-а-а!!!! Західняки, заворушились пальчики, закрутились думки, фантазія заграла ? А фіг вам. Нічого такого там не має. В Міській управі сказали що на косі ставити нічого не можна, бо... приватна власність, люди серйозні, і взагалі - треба почекати. Нічого не нагадує? Інвестиційний потенціал гігантський, а малий бізнес закривається... Нічого? На букву "У"

Соціал.

Інтернаціоналізм в усьому. Чую суржик, білоруську, українську, російську, молдавську (тут до неї 2 години їзди) Та тільки в одному магазині мені на вітання відповіли: "Доброго дня".

Людина на фото говорить на українській принципово. В Україні. В Сергіївці. Себто, середовище проти принципів його. Бач що надумав. В Україні. В Сергіївці.  І тільки люди певної національності прорекламували себе так:

До речі позаду смітник. "Совпаденіє? Нє думаю..." Є і приємні фріки, 2 добрі й трошки п'яні жіночки просили дати що небуть для обміну з ким небуть.  Гарний такий промоушн. Приємний і короткочасний. На що вам схоже? (Особисто мені дуже схожий на роботу багатьох наших неурядових організацій - куча позитиву, єднання людей по інтересах, та "0" практичних реалізацій.

До речі, весь бізнес роблять приїжджі, всі дискотеки, шашличні, катера, місцеві - ну максимум здають житло в оренду, а чоловіки ловлять бички в лимані - в 12 годин дня.... це тоді коли взявши в сумку холодильник на плече пів'ящика морозива ти до кінця сезону можеш вже гнати "литовця" на бляхах...  Приїжджі рвуть і мєтають, а місцеві тільки жаліються на те що нічого немає, і землю вже всю покрали (тільки мораторій спасе)... Нічого не нагадує ?

Інновації та реформи.

 З цим важче. Реально за 4 роки я побачив тут 3 нові речі:

1) в дворі в якому проживав повісили 6 нових 30 Ватних Китайських ЛЕД світильників (ТМ Кобра) я просто в темі, тому можу оцінити це в 6 тис.грн. інвестицій  (попередню цифру в 10,5 млн. пам'ятаєте?) 

2) з'явився новий магазин. Побудував приїжджий (з Вінниці) :)  це той хто українською говорить. Для мене це було як боротьба "совка" і нового віяння часу. Оцініть різницю на фото. Місцевий цілодобовий супермаркет і невеликий магазин. 10 метрів між ними.

Критерії - зручність заходу, освітлення, кондиціонування, забавки для дітей (поки батьки тратять кошти), турбота про інвалідів, смітники. (На фото з чубами мої козаки, половина пляжу посміхалось, а половина - відверталось, теж такий собі маркер-національний)

3) Спроба 2-3 людей (якщо дозволили "старші дяді" і приписали собі в графу - ми з молоддю) зробити слабку подобу стінопис, з розпухлими фалангами й кондиціонером замість біцепса. Мабуть, з центру була вказівка. Що у вас з'явилося нове та сучасне? - Тю, так от же воно. Відкрий же нарешті собі Сергіївку.

Конгломерація.

Найближчі села від Сергіївки.

Це просто як по Т.Г.Шевченку.  "І виріс я на чужині" 

"....Сади зелені, погнили

Біленькі хати, повалялись,

Стави бур’яном поросли.

Село неначе погоріло,

Неначе люде подуріли,..."

Вразило те що всі хати чорні. Не від бідноти, біля деяких навіть було заграбано. А на останній фотці з фурою навіть є багата хата. Теж чорна. Дорога - окрема тема. (Хочеться відмітити, що десь в цьому селі була і нормальна - свіжепокладена дорога)

От такі села як і у нас на Западенщині? Чи я помиляюсь.

Майбутнє.

Я його в Сергіївці побачив дуже чітко. Ці 2 фото мають його повністю відкрити.

Немає дітей. Тобто вони є. І можливо я помиляюсь, і вони граються в вечері на комп'ютерах. Та на справді 2 моїх опецьки в пісочниці роблять ураган. А заросла зелень вказує тільки на одне. Малих дітей немає. Що буде з цим містом, якщо в ньому не буде умов для молоді, і не буде дітей?  Дежавю у вас немає? Ніяку країну не нагадує? Що буде з Сергіївкою, якщо завтра заберемо Крим назад?

А що буде з Україною ? Без дітей...

P.S.

Коли дописав - згадав. Багатющий, та потенційний лиман як в Ізраїльському Мертвому Морі з солоністю (+30) віддали ділкам в оренду, і вони почали вирощувати там кефаль. Опустивши унікальну солоність води до такої як і в морі (+5). Себто просрали мільярди замість 200 баксів. Ні ну не "розумово відсталі пацієнти, жінка з пониженою соціальною відповідальністю" ... як казав Лавров. 

Карпати не нагадує?

0
Блоги # Роман Сидорчук # Сергіївка # відпочинок в Сергіївці
Читайте також
637
У Рівному депутати, чиновники та громадські організації обговорять чи зробили реформи малі громади заможнішими
Участь візьмуть ОДА, депутати, ГО.
0
Читати далі
11216
"Приватизована Польща" або як земляки на заробітках зустрічають безвіз?
Думки в голос.....
1
Читати далі
4284
Хомко і Сидорчук про сміттєву проблему Рівного
міський голова Рівного Володимир Хомко та директор «Енергоефективних технологій Україна» Роман Сидорчук, який вивчав досвід європейських країн щодо збору та утилізації сміття, дискутували, як Рівному побороти сміттєву катастрофу.
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
139
У Греції у авіакатастрофі загинули мешканці Рівненщини
0
Читати далі
112
Сергій Притула: "Ми зробили нову дуже добротну програму і збираємось традиційно розсмішити нею Рівне"
Жовтень у Рівнян намічається початися із дуже гумористичної та веселої ноти. До нас в гості їдуть "Вар'яти". Представляти цих славних хлопців непотрібно. Разом з тим, редакція сайту "ВСЕ" поцікавилася у фронтмена колективу Сергія Притули, що україномовн
0
Читати далі
35
Патрульна поліція Рівного продовжує прийом документів на роботу
0
Читати далі
57
Рівнян запрошують на "Само-гонку"
0
Читати далі
41
Небайдужий сусід допоміг піймати псевдо-ворожок на Рівненщині
Панянці знімали порчу.
0
Читати далі
250
Через зливу та підтоплення вулиць змінили логотип Рівного [Фотожаби]
0
Читати далі
63
У Рівному знову неповнолітній за кермом
0
Читати далі
269
На Рівненщині знайшли гриба-патріота
Знайшли такий гриб у Рокитнівському районі в урочищі "Кобила" біля села Залав'я
0
Читати далі
367
Поновлення на посаді Приварського: суддя не задовольнила клопотання про свій відвід
0
Читати далі