Смертельний сервіс по-рівненськи: "Якщо вас уб`є бурульками - ЖКП невинне" [Відео]

Смертельний сервіс по-рівненськи:
0
1409
0
  • Смертельний сервіс по-рівненськи: "Якщо вас уб`є бурульками - ЖКП невинне" [Відео]
  • Смертельний сервіс по-рівненськи: "Якщо вас уб`є бурульками - ЖКП невинне" [Відео]
  • Смертельний сервіс по-рівненськи: "Якщо вас уб`є бурульками - ЖКП невинне" [Відео]

Мешканці одного з будинків на вулиці С. Бандери обуренні безгосподарністю місцевого ЖКП "Галицьке". Всьому причина - борульки та лід на даху. Працівники ЖКП замість ліквідації небезпечних льодових наростів - повісили оголошення, де просять це зробити мешканців. Хоча за утримання будинку мешканці платять сам ЖКП. 

- Маразм дня від ЖКП "Галицьке". Якщо Вам на голову чи на авто впаде бурулька, то ЖЕК не винний. Він попередив мешканців будинку, щоб вони прийняли міри. Всі претензії до тих, хто живе на верхніх поверхах. Визивайте вишки та приймайте міри, стрічку обмежувальну не забудьте натягнути. Ну а потім всі дружно за зарплатнею в ЖЕК, - обурився мешканець одного з будинків на вулиці С. Бандери Олександр Безощук

- Більшість будинків боргують в ЖЕК від 30 до 100 тис. грн. Як правило не платять алкоголіки, хитрі, деструктивні і багаті люди. Таких в кожному будинку 20-25%. А пенсіонери і бідні платять справно. Але найголовніше те, що мешканці чомусь "сидять" в ЖЕКах. Їх все влаштовує. Чому б не відмовитись від неякісних послуг і створити ОСББ або найняти управлінську компанію, яка буде переживати за свою репутацію. в Законі чітко написано, що за стан будинку відмовідать його власники. Якщо мешканці не відмовляться від ЖЕКу і не наймуть собі іншу обслуговуючу лрганізацію, не будуть боротись з боржниками або самі не будуть збивати бурульки - вони можуть комусь впасти на голову. А зараз відповідальність і на ЖЕКу і на мешканцях. Роботу вишки хтось має оплатити. Якщо мешканці не сплатять багатотисячні борги і не накопичать кошти на рахунку будинку - вишка не приїде і бурульки висітимуть далі, - відповів радник міського голови Рівного Олександр Джигирей.

 - Випадково відзняв відос як падає лід з покрівлі. Микола Пікула прошу замітити, що балконів в місці падіння не має. Олександр Джигирейзверни увагу скільки брил льда в дворі і яких вони розмірів. Покалічити людину таке падіння може на все життя. А відповідальність відсутня так як борги? І така ситуація по всьому місту. А все чому? А тому, що ремонти та реконструкції дахів робляться з порушенням всіх вимог. Головне напевно відмити кеш? - написав вже наступного дня Олександр Безощук. 

0
Гроші # ЖКП
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
185
У Рівному біля «Суспільного» пікетували Шакирзяна
0
Читати далі
126
#Подаруй_Світло: Зробимо Рівне кращим!  
0
Читати далі
103
Рівненщина отримала 10 «швидких» для допомоги хворим з Covid-19
0
Читати далі
82
Медзаклади Рівненщини працюватимуть на новому обладнанні від Світового банку
0
Читати далі
159
Якою буде погода у Рівному на вихідні
0
Читати далі
276
З понеділка Рівне у «червоній зоні»: якими будуть заборони
0
Читати далі
768
Чому я голосую за Віталія Коваля: думки відомих рівнян
0
Читати далі
121
Зеленський збирається на собі випробувати українську вакцину від COVID-19
0
Читати далі
152
В Україні не планується локдаун, – Зеленський
0
Читати далі