Станіслав Гончаренко про домашню перемогу "Кардинал-Рівне"

Станіслав Гончаренко про домашню перемогу
0
379
0

У заключній домашній грі сезону “Кардинал-Рівне” порадував своїх уболівальників вольовою перемогою над принциповим суперником – львівською “Енергією”. Три очки рівнянам приніс точний удар Віктора Кравцова, для якого цей гол став 9-м у чемпіонаті.

Післяматчевий коментар головного тренера “Кардинала-Рівне”: Станіслава Гончаренка:

– Ставлю цю трудову перемогу у заслугу хлопцям. Та титанічна праця, яку вони виконали по ходу гри, викликає в мене повагу. Ми увесь тиждень працювали над тим, щоб здобути лише перемогу. І закрити сезон домашньою перемогою. Тим самим – попрощатися з глядачами на хорошій позитивній ноті.

Глядача не обдуриш. Глядач – це не інертна більшість. Глядач – це креативна доброзичлива субстанція. І навіть сьогодні він був з нами. Навіть ті вудочки, які вже хтось повіз на риболовлю, ті городи, які сьогодні забрали частину людей – все одно залишили той градус і ту ауру. Глядача не обдуриш. І я, перш за все, хочу подякувати за сезон глядачеві. Дуже радий, що ми маємо такого глядача у нашому місті. Це основа нашого результату.

Що стосується гри – то знову довго тривала виважена шахова партія. І ми, і суперник – обрали дуже обережний спосіб ведення гри. В нас була гострота і в першому таймі. Якби трохи більше вдачі – могли б вийти вперед раніше.

Якщо говорити про гру загалом – то сьогодні рахунок міг бути – 12:2. Але краще такі ігри. Бо в них загартовується команда. Краще виграти – 1:0, ніж – 10:9. Те, що ми втретє в сезоні зіграли на нуль, після матчів із “Соколом” – 7:0 і “ХІТом” – 0:0 – говорить, що алгоритм побудови оборонних редутів, задач на гру – команда виконала на 100%.

В першому таймі було багато труднощів. А у другому таймі гра розкрилася. Ми почали більш креативно підступати до воріт суперника. З’явилися моменти. Хоча ми досить довго не могли забити. Влад Корнєв розвернувся не до власних воріт, а до воріт суперника і ми отримали вихід три-в-два. А далі – хрестоматійно розіграли зайвого і Вітя Кравцов – молодець – добіг на дальню стійку. Нам вистачило цього пориву, щоб закрити гру з рахунком – 1:0.

“Енергія” розуміла, що постійно додаємо. І коли ми повели в рахунку – Валерій Легчанов не брав жодних пауз, а просто перейшов на гру з п’ятим польовим. Нам важко було дванадцять хвилин грати проти зайвого гравця. В цю мить наша команда залишилася на найвищому рівні. І я дуже вдячний команді за те, що вона закрила домашній сезон такою хорошою доброю перемогою.

Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”

0
Спорт # Кардинал РІвне # Станіслав Гончаренко
115
"Кардинал-Рівне" не побореться за медалі Lviv Open Cup
У заключному матчі групового етапу товариського турніру Lviv Open Cup наша футзальна команда «Кардинал-Рівне» поступилися сумському FoodCentre-СумДУ.
0
290
"Кардинал-Рівне" на Lviv Open Cup стартував з поразки
У рамках товариського турніру Lviv Open Cup сьогодні команда Станіслава Гончаренка поступилася чемпіонат України.
0
259
"Кардинал-Рівне" поступився у повторному матчі проти "Рекорда"
У повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій футзальний «Кардинал-Рівне» зазнав поразки - 2:5.
0
331
"Кардинал-Рівне" обіграв чемпіонів Польщі
Сьогодні у стартовому поєдинку тренувального міні-збору "Кардинал-Рівне" у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі - BTS Rekord.
0
200
"Кардинал-Рівне" їде на Lviv Open Cup
За два тижні, 28 серпня, у Львові стартує ювілейний десятий турнір Lviv Open Cup.
0
3
Поблизу Рівного вогнеборці кілька годин гасили мастштабну пожежу (ФОТО)
0
22
Стало відомо хто судитиметься з Хомком за будівництво школи в районі "Щасливого"
0
22
Рівненський "Верес" переконливо обіграв "Буковину"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
69
“Кардинал-Рівне” відкрив сезон перемогою
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.
0
338
Поблизу Бармаків горить сміттєзвалище (ФОТО)
0
183
В центрі Рівного кросфітили діти
В рамках святкування тижня фізичної культури та спорту з ініціативи Міністерство молоді та спорту України у Рівному відбулись змагання з кросфіту серед дітей.
0
85
У селі на Дубенщині оголосили карантин через скажену лисицю
0
98
У Рівному автомобіль збив пенсіонерку (ФОТО)
0
116
У Рівному стартує Чемпіонат області з боулінгу
Чемпіонат Рівненщини зі спортивного боулінгу відбуватиметься під егідою ВФСБУ (Всеукраїнська Федерація спортивного Боулінгу України) (чоловічий та жіночій залік + пари).