Станіслав Гончаренко про домашню перемогу "Кардинал-Рівне"

Станіслав Гончаренко про домашню перемогу
0

У заключній домашній грі сезону “Кардинал-Рівне” порадував своїх уболівальників вольовою перемогою над принциповим суперником – львівською “Енергією”. Три очки рівнянам приніс точний удар Віктора Кравцова, для якого цей гол став 9-м у чемпіонаті.

Післяматчевий коментар головного тренера “Кардинала-Рівне”: Станіслава Гончаренка:

– Ставлю цю трудову перемогу у заслугу хлопцям. Та титанічна праця, яку вони виконали по ходу гри, викликає в мене повагу. Ми увесь тиждень працювали над тим, щоб здобути лише перемогу. І закрити сезон домашньою перемогою. Тим самим – попрощатися з глядачами на хорошій позитивній ноті.

Глядача не обдуриш. Глядач – це не інертна більшість. Глядач – це креативна доброзичлива субстанція. І навіть сьогодні він був з нами. Навіть ті вудочки, які вже хтось повіз на риболовлю, ті городи, які сьогодні забрали частину людей – все одно залишили той градус і ту ауру. Глядача не обдуриш. І я, перш за все, хочу подякувати за сезон глядачеві. Дуже радий, що ми маємо такого глядача у нашому місті. Це основа нашого результату.

Що стосується гри – то знову довго тривала виважена шахова партія. І ми, і суперник – обрали дуже обережний спосіб ведення гри. В нас була гострота і в першому таймі. Якби трохи більше вдачі – могли б вийти вперед раніше.

Якщо говорити про гру загалом – то сьогодні рахунок міг бути – 12:2. Але краще такі ігри. Бо в них загартовується команда. Краще виграти – 1:0, ніж – 10:9. Те, що ми втретє в сезоні зіграли на нуль, після матчів із “Соколом” – 7:0 і “ХІТом” – 0:0 – говорить, що алгоритм побудови оборонних редутів, задач на гру – команда виконала на 100%.

В першому таймі було багато труднощів. А у другому таймі гра розкрилася. Ми почали більш креативно підступати до воріт суперника. З’явилися моменти. Хоча ми досить довго не могли забити. Влад Корнєв розвернувся не до власних воріт, а до воріт суперника і ми отримали вихід три-в-два. А далі – хрестоматійно розіграли зайвого і Вітя Кравцов – молодець – добіг на дальню стійку. Нам вистачило цього пориву, щоб закрити гру з рахунком – 1:0.

“Енергія” розуміла, що постійно додаємо. І коли ми повели в рахунку – Валерій Легчанов не брав жодних пауз, а просто перейшов на гру з п’ятим польовим. Нам важко було дванадцять хвилин грати проти зайвого гравця. В цю мить наша команда залишилася на найвищому рівні. І я дуже вдячний команді за те, що вона закрила домашній сезон такою хорошою доброю перемогою.

Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”

0
Спорт # Кардинал РІвне # Станіслав Гончаренко
1149
"Кардинал-Рівне" не побореться за медалі Lviv Open Cup
У заключному матчі групового етапу товариського турніру Lviv Open Cup наша футзальна команда «Кардинал-Рівне» поступилися сумському FoodCentre-СумДУ.
0
1403
"Кардинал-Рівне" на Lviv Open Cup стартував з поразки
У рамках товариського турніру Lviv Open Cup сьогодні команда Станіслава Гончаренка поступилася чемпіонат України.
0
1524
"Кардинал-Рівне" поступився у повторному матчі проти "Рекорда"
У повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій футзальний «Кардинал-Рівне» зазнав поразки - 2:5.
1
1550
"Кардинал-Рівне" обіграв чемпіонів Польщі
Сьогодні у стартовому поєдинку тренувального міні-збору "Кардинал-Рівне" у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі - BTS Rekord.
0
1396
"Кардинал-Рівне" їде на Lviv Open Cup
За два тижні, 28 серпня, у Львові стартує ювілейний десятий турнір Lviv Open Cup.