Станіслав Гончаренко про міні-збори
0
137
0

У Хожуві футзальний клуб "Кардинал-Рівне" здобув перемогу над бронзовим призером чемпіонату Польщі - "Клірекс".

Головний тренер нашої команди Станіслав Гончаренко розповів про спаринг проти хожувського "Клірекса" та підбив підсумок закордонного міні-збору:

- Даючи оцінку третій грі, що стала в нашому щільному графіку третьою упродовж трьох днів, відразу зазначу, що рухова активність і обсяг виконаної нами роботи - були найкращими з усіх трьох ігор. Наголошую, що ми усвідомлено встановили такий графік ігор, щоб на тлі двотижневого втомлюючого циклу спеціальної спрямованості, куди увійшли розвиток всіх видів витривалості - ми змогли провести три гри, в яких консолідували ряд важливих якостей. Це прояв здатності грати з суперниками, що мають різні стилі гри, отримати міжнародний досвід таких ігор, накопичити ігрову втому і, головне, проявити командну здатність боротися по ходу матчу з втомою. І при цьому домагатися результату.

Додаткова складність виникала в третій грі. Адже після двох ігор, проведених на паркеті, нам потрібно було грати на терафлексовому покритті. Хто грав - знає, як вкрай складно адаптуватися в роботі з м'ячем на терафлексовому покритті після паркету. Відзначу хорошу реакцію хлопців на зміну умов, прояв волі для досягнення результату, ігровий вишкіл в умовах, що змінилися.

Помилки командних дій ми зуміли звести до мінімуму в порівнянні з другою грою. Єдине, що засмучує, з восьми пропущених м'ячів в трьох іграх, а це забагато, шість ми привезли самі собі. Характер пропущених м'ячів дивує. Їхня помилковість - з розряду "не може бути". Зате кількість моментів, створених нами в третій грі, перевищила показники попередніх. Поночовний міг разом із Коньком могли відзначитися хет-тріками, Лисенко двічі з не забив із забійних позицій. І інші гравці мали мінімум по моменту.

У третій грі зіграли без Павла Концеби, виключивши тим самим, найменший шанс на рецидив старої травми, у зв'язку з грі на терафлексі. І без Сергія Кравчука. Він не зіграв через мікротравму коліна. Повністю довірили Віталію Коньку гру в четвірці Олександра Басича і він впорався, поклавши почин своїм голам за "Кардинал-Рівне".

Відзначу ставлення всього колективу до роботи і націленість на перемогу в даній грі. Поважаю виявлену працелюбність всієї команди по ходу матчів та дякую кожному за сумлінність.

Прес-служба МФК "Кардинал-Рівне"

0
Спорт
136
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
75
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.