Дарина Ковальчук
0
262
"Кардинал-Рівне" розпочне сезон домашнім матчем
19 серпня в Будинку футболу відбулося жеребкування календаря першого етапу чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги сезону-19/20.
Віктор Самчук
0
255
Як комунальники упорядковують Рівне (ФОТО)
337
24 серпня у Рівному знову традиційний "Забіг у вишиванках"
Три роки поспіль ми дарували у стартових пакетах вишиванки для вашої участі у забігу. Настав час дістати свої вишиванки! Цього року стартовий пакет буде включати для вас тільки: номер, можливість користуватися пунктом гідратації, подарунки від партнерів,
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.