Станіслав Гончаренко про шосту поразку "Кардинал-Рівне" у чемпіонаті Екстра-ліги

Станіслав Гончаренко про шосту поразку
0
Станіслав Гончаренко про шосту поразку "Кардинал-Рівне"  у чемпіонаті Екстра-ліги

“Кардинал-Рівне” зазнав шостої поразки у чемпіонаті Екстра-ліги. Ведучи у Запоріжжі з перевагою у два голи, рівняни поступилися “АРПИ”.

Післяматчевий коментар головного тренера МФК “Кардинал-Рівне” Станіслава Гончаренка:

– Все, що трапляється, роблять самі люди. Примушують гравці суперника, а втілюють гравці команди, що обороняється. У нас зараз синдром глибокої ями. Вкотре вже ведемо гру. Починаємо добре. Але не вміємо битися. Не вміємо виривати перемогу. В перемозі є дуже важлива деталь: її потрібно вистраждати.

Відслужити – мало. Треба іноді покласти зусилля, здоров’я. Цього нам не вистачило. Я не збираюся панікувати. Просто потрібно розібратися в тому, що відбувається. Відповісти самим собі.

Команда суперника отримала гол у роздягальню. Але знайшла сили не здатися. У другому таймі три з половиною хвилини ми володіли ініціативою і мали три нагоди, аби забивати гол. В цьому і ховається причина. Ми повірили, що можем забити втретє. Але цей третій гол ще потрібно реалізувати.

Знову не дограли люди. В нас в команді немає ні капітана, ні лідера, ні чоловіка. Склад рожевих хлопчиків. Чоловічого – дуже мало. Всю перерву ми говорили про те, що не можна збирати фоли. А наш капітан робить необов’язковий шостий фол. Є таке поняття: якщо тебе обігрують особисто – значить ти не справляєшся з грою…

У команді суперника мені сподобалося те, що вони вірили до кінця і Бог допоміг їм вистраждати перемогу.

0
Спорт # футзал Рівне # Кардинал РІвне # МФК Кардинал # Станіслав Гончаренко
1149
"Кардинал-Рівне" не побореться за медалі Lviv Open Cup
У заключному матчі групового етапу товариського турніру Lviv Open Cup наша футзальна команда «Кардинал-Рівне» поступилися сумському FoodCentre-СумДУ.
0
1403
"Кардинал-Рівне" на Lviv Open Cup стартував з поразки
У рамках товариського турніру Lviv Open Cup сьогодні команда Станіслава Гончаренка поступилася чемпіонат України.
0
1524
"Кардинал-Рівне" поступився у повторному матчі проти "Рекорда"
У повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій футзальний «Кардинал-Рівне» зазнав поразки - 2:5.
1
1550
"Кардинал-Рівне" обіграв чемпіонів Польщі
Сьогодні у стартовому поєдинку тренувального міні-збору "Кардинал-Рівне" у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі - BTS Rekord.
0
1396
"Кардинал-Рівне" їде на Lviv Open Cup
За два тижні, 28 серпня, у Львові стартує ювілейний десятий турнір Lviv Open Cup.