Тенісистка з Рівненщини поступилась у фіналі турніру в Австралії

0

Тенісистка з Рівненщини, уродженка Володимирця Леся Цуренко у австралійському Брісбені у фіналі серії Premier поступилася суперниці.

Наша спортсменка програла чешці Кароліні Плішковій. Цуренко виграла перший сет з рахунком 6:4 і вела у другому 5:3, але суперниця змогла перехопити ініціативу і перемогти 7:5. На початку вирішального сету Цуренко отримала травму. В результаті, фінальний сет закінчився на користь чешки — 6:2.

- Сьогодні я розчарована собою, але в цілому задоволена своїм виступом на турнірі. Для мене це був перший фінал турніру такого рівня. Сподіваюсь, наступний буде більш успішним. Я майже виграла його, - повідомила Леся Цуренко на прес-конференції.

0
Спорт # Австралія # Леся Цуренко # теніс Україна # Premier # теніс новини
Всесвітня жіноча тенісна асоціація оприлюднила черговий рейтинг найкращих тенісисток планети.
0
2177
Тенісистка з Рівненщини перемогла в Австралії
Друга ракетка України Леся Цуренко, яка, нагадаємо, народилася у Володимирці, вийшла до півфіналу тенісного турніру в австралійському Брісбені.
0
1160
Рівненські пляжники пробилися до десятки кращих на Чемпіонаті Європи
Пляжники Рівненщини в Австрії з 15-го по 18 червня взяли участь у Чемпіонат Європи з пляжного волейболу в категорії U-22. Рівненські волейболісти та волейболістки продемонстрували високі результати, потрапивши до першої десятки цього турніру.