Сьогодні на зустрічі керівництва баскетбольного клубу "Рівне" та депутатів рівненської міськради прозвучала прямо таки сенсаційна інформація. У місті є можливість побудувати новий спорткомплекс для ігрових видів спорту
Фотопроект київського військового журналіста Олеся Кромпляса «PROMKA» (промзона містечка Авдіївка на Донбасі) рівняни можуть побачити в обласній бібліотеці.
0
405
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.