На Рівненщині за опалення осель квасилівчан заплатить районний бюджет

На Рівненщині за опалення осель квасилівчан заплатить районний бюджет
0
1201
0
На Рівненщині за опалення осель квасилівчан заплатить районний бюджет

Мешканцям Квасилівської селищної ради зменшать оплату за тепло на 7%, коштом бюджету Рівненської районної ради. Саме таке рішення сьогодні прийняли депутати на засіданні позачергової сесії, у зв`язку з вимогою влади та мешканців Квасилова.

Згідно з поданими розрахунками КП "Рівнерайкомуненергія" тариф для населення повинен був складати 2034,02 за 1 Гкал. Однак квасилівчани не погодились з такими розрахунками й висловили своє заперечення посилаючись на скрутне матеріальне становище мешканців селища. Відтак, вартість за 1 Гкал становитиме 1894 грн.

Варто зазначити, котельня, що обслуговує населення Квасилова не є на бюджеті селища, тому різницю у заниженні тарифу вимушена буде профінансувати районна рада. Як запевнив очільник Квасилова Степан Горбатюк, наразі вони не є ОТГ і не зможуть дозволити оплатити усі видатки, які не покриває оплата мешканців. 

Відтак, очільник КП "Рівнерайкомуненергія" Микола Панасюк зазначає про збитки які понесе підприємство у зв`язку з прийнятим рішенням, оскільки структура тарифу є опублікованою і в ній чітко вказане обгрунтування такої вартості:

 

 

"Тариф є економічно обгрунтованим. Покажіть мені чому зменшувати вартість саме на 140 гривень. Якщо знизити тариф, сума видатків з бюджету становитиме 822 433 грн, плюс 400 000 грн які винні протягом 2016 року," - повідомляє Микола Панасюк.

Також Микола Панасюк зазначив, що жителі Квасилова суттєво боргують за цю комунальну послугу й працівники підприємства йдуть у вимушені відпустки, або ж навіть не отримують вчасно заробітних плат через борги підприємства. А депутат райради Олександр Набочук зазначив, що тариф включає в себе як і збільшення оплати праці, підвищення ціни на газ й певну суму у випадку недзвичайної ситуації з тепломережею.

Однак, депутати Рівнерайради погодились знизити тариф до кінця цьогорічного опалювального сезону й в майбутньому розглянути можливість передачі котельні на баланс селищної ради. Таким чином вимоги квасилівчан були підтримані:

 

 

"На жаль, зараз знайти мільйон в бюджеті надзвичайно важко. Оскільки район немає тих надходжень, що були раніше. Ми почули зараз людей і йдемо на зустріч. Далі сільський голова повинен відповідати і формувати тарифи. Згодом, бюджет не зможе потягнути таких видатків. Фактично, ми зараз робимо це коштом інших надходжень й інші сільські ради, що наповнюють бюджет також можуть прийти та просити допомоги. Може статись, що допомагати вже буде нічим. Тому закликаю депутатів прийняти рішення, але надалі відповідальність за такі дії повинен нести сільський голова," - зазначив очільник Рівнерайради Микола Сальчук.

 

Головне фото: очільник Квасилівської селищної ради Степан Горбатюк

 

0
Гроші # Квасилів # Микола Сальчук # Степан Горбатюк # Рівнерайкомуненергія # Рівнерайрада # Набочук Олександр # Микола Панасюк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
46
У Сарнах відкрили третій у області заклад для дітей з особливими потребами
0
Читати далі
832
Як Рівне святкуватиме День Незалежності та День міста
0
Читати далі
350
У Рівному затримали злісного крадія (ФОТО)
0
Читати далі
82
На день міста буде обмежений рух транспорту по Соборній у Рівному
0
Читати далі
142
На Рівненщині створили нову ОТГ
0
Читати далі
44
Станіслав Гончаренко про міні-збори "Кардинала-Рівне" у Польщі
У Хожуві "Кардинал-Рівне" здобув перемогу над бронзовим призером чемпіонату Польщі - "Клірекс".
0
Читати далі
1937
"Зірка" бюджетних тендерів на Рівненщині будуватиме ще й школу у Здолбунові за 100 мільйонів гривень
0
Читати далі
134
В Рівненських водоймах розпочинається заборона на вилов раків
0
Читати далі
115
Минулого тижня на Рівненщині ліквідували 14 пожеж
0
Читати далі