Тимошенко у Рівному: хвилина мовчання, прихильники і сарафанне радіо

Тимошенко у Рівному: хвилина мовчання, прихильники і сарафанне радіо
0
1842
0
Тимошенко у Рівному: хвилина мовчання, прихильники і сарафанне радіо

Незабаром - вибори. Кандидати на найвищий пост України все частіше стають гостями нашого регіону. Хтось робить невеличкі зустрічі, але з максимальною кількістю ЗМІ, а хтось просто не вміщає в будівлях Рівного усіх прихильників. Відтак, ми побували на візиті Юлії Тимошенко і опишемо як це було.

17:30 Майдан заповнено рядом палаток з агітацією. Люди трохи ліниво сходяться до сцени. До 18:00 на екранах транслюється телевізійна реклама кандидатки та частини її інтерв‘ю.

Трохи ближче до переходу грає вуличний музика в оточенні молоді. Його не відганяють з майдану, хоча музика з колонок лунає гучно.

18:02 На сцені з‘являється ведучий, що розповідає про Тимошенко та Новий курс. Згодом, анонсує вихід Олександра Пономарьва. Тим часом, до сцени підходять кілька груп партійців з районів. Дубно, Дубровиця та ще один-два. Всього кілька сотень людей. Серед натовпу впізнаю депутатів та очільників організації. Тобто, не адмінресурс і не проплачений натовп. Їхати силоміць, очевидно, не примушували нікого, адже далеко не усі райони, де відомо є більшість БЮТу великою кількістю приїхали. Приміром, зі Здолбунівщини був невеличкий автобус в якому всього лише два десятки місць. 

18:00 На сцені Юлія Тимошенко оголошує хвилину мовчання попередньо звертаючись до людей. Запитує чи мають родичів, що загинули під час війни. Дехто підіймає руки. Тишина. Лише чути на переході музиканта, що не чує виступу на сцені.

Агітатори в палатках не стоять перед ними як охорона, а займаються хто чим. 

19:00 Натовп тисячний. Люди слухають. Підіймають руки на запитання кандидатки. Юлія Тимошенко відчутно захрипла, однак все ще активно ділиться інформацією без стоячих попереду суфлерів. У неї замість них обігрівачі. Поліція невеличкими групками вдивляється в натовп, або прогулюється поміж людей. Однак, кажуть «буде все спокійно». І я вірю, бо дійсно їх значно менше, аніж кілька днів тому на Майдані. Хлопець на моноколесі що їхав повз - розсмішив поліцейських і вони весело сперечались чи це транспортний засіб. А значить загрози безпеці не було. 

19:30 Невтомний натовп уважно слухає уже вкрай захриплу Юлію Володимирівну. Прихильники перешіптуються і роблять висновок «в Луцьку перед цим була. Втомилась досі». А вона все ще розповідала про молодих підприємців з Одеси та закликала вмикати сарафанне радіо і ділитись інформацією про її програму. 

Громадський транспорт зупиняється на центральній площі. Дехто виходячи з нього був шокований, адже кількість людей дійсно вражала. Пенсіонери поспіхом вирушали «заглянути на Юлію». Поблизу перил випивший чоловік намагався крикнути образу в бік кандидатки, за що отримав прапорцем «Новий курс України» від дідуся поряд.

19:55 Рух за сценою пожвавився. Однопартійці з Рівнеоблради та найбільш наближені люди почали гукати одне одного. В декого помітне було хвилювання. Фінальна пісня Пономарьова. Його зхопили фанати, однак всі розуміють час йти на сцену. І жваво піднімались сходами. 

20:00 ось вона пісня:

Далі всі сходять зі сцени. Обіймаються. Побіжно Тимошенко питає як справи. Отримує букет від очільника обласної організації і фото на пам‘ять:

Через коридор військових Тимошенко вітається з людьми і сідає в чорну Тойоту. Люди розходяться. Однопартійці хто де йдуть пити каву, люди заповнюють громадський транспорт. Незабаром обирати.

 

0
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
134
Рівненський «Стоматолог» відправляється на склад: легендарну скульптуру приберуть з парку
0
Читати далі
53
Рівненщина має найвищі показники в Україні з влаштування дітей-сиріт
Та дітей, які позбавлені батьківського піклування
0
Читати далі
319
У поліції шукають власників трьох мотопомп та обладнання: на Рівненщині тривають обшуки
0
Читати далі
221
На Рівненщині викрали автомобіль: тепер з'ясовують хто вкрав і хто власник (ФОТО)
0
Читати далі
162
Замміністра Тарас Висоцький у Рівному: «Мораторій на землю вигідний лише тим, хто звик обробляти її "втемну"» (ІНТЕРВ'Ю)
Заступник міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України ТАРАС ВИСОЦЬКИЙ: «Збереження мораторію вигідно виключно власникам мільйонів гектарів землі, які звикли обробляти її «утемну».
0
Читати далі
360
«К*СТ*ПІ*Ь»: на Рівненщині негода зруйнувала фотозону (ФОТО)
0
Читати далі
99
Рівнян запрошують відвідати прем'єру "Ляльки #LOLSHOW"
0
Читати далі
101
Каталог автозапчастин: яким він повинен бути?
0
Читати далі
250
Рівненському «Вересу» дадуть мільйон
0
Читати далі