У рівненському дитсадку збудували гігантську снігову фортецю

У рівненському дитсадку збудували гігантську снігову фортецю
0
У рівненському дитсадку збудували гігантську снігову фортецю

Колектив та вихованці рівненського ЗДО №17 долучився до міського конкурсу «Зимова фортеця» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх».

– Три дні без зупину над фортецею працювали 68 діток, 28 працівників закладу та 20 батьків, – розповіла завідувачка ЗДО № 17 «Вишенька» Ірина КУХАРЧУК. – Було нагорнуто енну кількість тонн снігу, використано десятки лопаток, лопат і сніголіпів, велику кількість ємностей: відра, відерця, миски, тазики і навіть двоє дерев’яних ночвів. Були залучені юні і дорослі дизайнери.  Кожна група створила креативні елементи, які символізували її назву. «Перлинка» – прикрасила частину своєї фортеці кольоровими рибками, крабами, мушлями. «Барви веселкові» – веселими султанчиками та кульками, «Лелеченята» – виклали з хусток великих лелек, в гніздо посадили маленьких, а з віконця бійниці виглядала мишка. «Вишиванка» – вишила на снігу кольорові пазли, синьо-жовті візерунки зі сніжків та стрічок. Дорослі ж розфарбували всю довжину фортеці, а щоб вона не переривалась навіть засипали снігом пішохідну частину доріжки. Подвір’я «Вишеньки» (назва нашого закладу) було наповнене веселими вигуками, жартами, дитячим і дорослим сміхом. Працювали дружньо і завзято і, як результат… чудова, креативна, мирна і довга фортеця готова!!! Висота її один метр, подекуди навіть і вища, а довжина аж 185 метрів!!! Злагодженість, підтримка, працьовитість і завзятість, гарний настрій та веселий запал допоміг нам. Дякуємо організаторам конкурсу, діткам, батькам, працівникам нашого садка.

За матеріалами 7 днів

Читайте також:Рівненська міська лікарня пролікувала понад 3 тисячі пацієнтів з Covid-19

Читайте також:Рівнянам розповіли, як зробити платіжки за тепло меншими

Читайте також:В Генпрокуратурі повідомили про підозру дантистці з Рівного

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі
Два чоловіки з Рівненщини та Прикарпаття збували контрафактні електронні сигарети
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався неповнолітній водій мотоцикла
0
Читати далі
У березні можуть запровадити жорсткі обмеження для ухилянтів та СЗЧ
0
Читати далі
Завербований мешканець Житомира намагався вчинити теракт у центрі Рівного
0
Читати далі
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі