У Рівному боротимуться з «тіньовими» перевізниками

У Рівному боротимуться з «тіньовими» перевізниками
1
У Рівному боротимуться з «тіньовими» перевізниками

Несправний транспорт. Пасажири не застраховані і без гарантій безпеки. Жодних зборів і платежів до бюджету. Знайомо?

Таким є ринок нелегальних перевезень на Рівненщині.


І доки ліцензований перевізник сплачує податки, дотримується карантинних обмежень, у нелегала зростають доходи.

У Рівненській обласній державній адміністрації вирішили боротися з нелегальними перевізниками і вивести з «тіні» цей сегмент економіки.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль вже доручив створити робочу групу для посилення моніторингу та покарання за нелегальні пасажирські перевезення. В її склад входитимуть представники управління інфраструктури та транспорту Рівненської ОДА, обласних управлінь Укртрансбезпеки, патрульної поліції, Національної поліції, ДПС, СБУ, керівників автостанцій та Антимонопольного комітету.

Адже Рівненщина – це територія рівних можливостей у кожній галузі.

Читайте також: Україна увійшла в «червону» зону за рівнем захворюваності на COVID-19

Читайте також: COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 18 червня

Читайте також: З 22 червня у Рівному запустять увесь транспорт

Фото ілюстративне

1
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі