Будівництво пожежного депо у Рівному вийшло на фінішну пряму (ФОТО)

Будівництво пожежного депо у Рівному вийшло на фінішну пряму (ФОТО)
0
Будівництво пожежного депо у Рівному вийшло на фінішну пряму (ФОТО)

У Рівному завершують будівництво пожежного депо. Зведення цієї пожежної частини на вулиці Князя Володимира розпочалося ще 20 років тому – у 1990-му. Фінансування надходило з державного, обласного та міського бюджетів. Тривалий час будівля знаходилась у статусі довгобуду. І вже зараз зведення пожежної частини вийшло на фінішну пряму.

На першому поверсі розташується пожежна частина, яка обслуговуватиме район «Північний» та Золотіїв. Там будуть знаходитись і спецавтівки рятувальників. 

На другому поверсі відкриють сучасний Центр кризових ситуацій. А верхні три поверхи будуть житловими: там обладнано 42 квартири для працівників ДСНС.

Розташування пожежного депо в густонаселеному мікрорайоні «Північний» дасть можливість в рази скоротити час прибуття пожежно-рятувальної техніки до місця виникнення надзвичайної події.

Читайте також: На Рівненщині підпалили пам`ятку архітектури (ФОТО)

Читайте також: У Рівному не можуть послабити карантин через Уряд

Читайте також: У Польщі перенесли президентські вибори, які мали відбуватись поштою

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі
Нобелівську премію з хімії присудили за відкриття, яке може допомогти з очищенням від «вічних хімікатів»
0
Читати далі
«HAPPY.PARK» у Рівному – місце, де дитячі мрії оживають!
0
Читати далі
30 засуджених із Рівненщини приєдналися до лав ЗСУ
0
Читати далі