У Рівному готується збірна України з пауерліфтингу

У Рівному готується збірна України з пауерліфтингу
0
449
0
  • У Рівному готується збірна України з пауерліфтингу
  • У Рівному готується збірна України з пауерліфтингу
  • У Рівному готується збірна України з пауерліфтингу

Монографія Марії Розторгуй «Підготовка спортсменів у силових видах адаптивного спорту» – безцінний дарунок для тренерів збірної команди України з пауерліфтингу

Сьогодні до Рівненського регіонального центру «Інваспорт» надійшла посилка зі Львову від Марії Розторгуй – заслуженого тренера України з пауерліфтингу, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, докторанта кафедри теорії спорту та фізичної культури, доцента кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського.

Зараз у Рівному на базі центру «Інваспорт» проходять навчально-тренувальні збори збірної команди України з пауерліфтингу (вади зору), і Марія Сергіївна Розторгуй прислала для тренерів національної команди своє наукове видання «Підготовка спортсменів у силових видах адаптивного спорту», яке побачило світ у липні цього року.

Під час ранкової наради 8 серпня фахівці отримали безцінний дарунок з пам’ятними підписами та автографами автора.

Зазаначимо, що у монографії досліджено проблему підготовки спортсменів у адаптивному спорті та обгрунтовано систему підготовки спортсменів у силових видах спорту адаптивного спорту як складну й динамічну множину взаємопов’язаних компонентів. Наведені дані щодо структури та змісту підготовки спортсменів у силових видах адаптивного спорту на різних етапах багаторічного удосконалення. Видання «Підготовка спортсменів у силових видах адаптивного спорту» буде корисним студентам і викладачам галузевих навчальних закладів фізкультурного профілю для підготовки фахівців адаптивного спорту, тренерам, які працюють зі спортсменами з інвалідністю, керівникам сфери адаптивного спорту.

 

Микола Колтаков

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: