«Ми згадаємо і дев'яності роки»: у Рівному просять відшкодувати збитки фермерам через карантин

«Ми згадаємо і дев'яності роки»: у Рівному просять відшкодувати збитки фермерам через карантин
0
«Ми згадаємо і дев'яності роки»: у Рівному просять відшкодувати збитки фермерам через карантин

Петицію про компенсацію аграріям збитків через карантин на сайті Рівненської міської ради розмістила Лариса Бєлова.

Через поширення коронавірусної інфекції в Україні продовжили карантин до 22 травня. Нещодавно, з першого травня, у Рівному дозволили відновити роботу ринкам з серйозними обмеженнями та заходами безпеки. Відтак, чималій кількості представників малого та середнього бізнесу ніде було реалізовувати свою продукцію.

 Шановні громадяни Рівненщини, зобов'яжемо владу компенсувати малим і середнім підприємцям і зокрема аграріям, селянам, фермерам збитки через втрату весняного врожаю, молочки, м'ясного виробництва через карантин в достатніх обсягах, а не як зараз, по-мінімуму. Як не буде достатнього відшкодування, нас всіх  чекають голодні часи, ми згадаємо і дев'яності роки  і 32-33 -ті. Будемо свої останні тисячі віддавати за овочі до славнозвісного борщу. Ідея не оригінальна, ініціатива курсує у суспільстві, та пропоную її підтримати, бо надто вже безсовісно промовчати і не підтримати зараз тих людей, що країну годували, — йдеться у зверненні.

Наразі ініціативу підтримало 44 людини. Аби петиція потрапила на розгляд міської ради, за неї повинно проголосувати 300 людей. Підписати петицію можна до 20 червня поточного року.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

Читайте також: Рівному не можуть послабити карантин через Уряд

Читайте також: Польщі перенесли президентські вибори, які мали відбуватись поштою

Читайте також: Рівнян попереджають про погіршення погоди, очікують заморозки

0
Найцікавіші матеріали
Чоловік, якого побив знайомий в Острозі, помер у лікарні
0
Читати далі
На Рівненщині троє молодиків злетіли з дороги у кювет та «зупинились» об дерево
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися четверо дітей
0
Читати далі
Українці від початку року протермінували майже 10 тис. штрафів ТЦК
0
Читати далі
СБУ затримала агентку фсб, яка на замовлення рф готувала теракт біля Рівненського ТЦК
0
Читати далі
Рівень довіри до Зеленського зріс до 67%
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські перекрили канал постачання наркотиків до колонії
0
Читати далі
Соратники Трампа провели таємні переговори з опонентами Зеленського щодо виборів в Україні
0
Читати далі
Призупинення військової допомоги Україні торкнулося переважно постачання бронетехніки
0
Читати далі