У Рівному відновлять рух "нічного" тролейбуса

У Рівному відновлять рух
0
839
0
У Рівному відновлять рух "нічного" тролейбуса

КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР повідомляє, що в ніч з 19 на 20 червня 2019 року буде відновлено рух "Нічного" тролейбуса за маршрутом №3 "Мототрек - Залізничний вокзал".

Для забезпечення безперебійного перевезення пасажирів в основний час (денний та вечірній) по тролейбусних маршрутах міста необхідно постійно підтримувати контактно-кабельну мережу міста в технічно справному стані. Для цього потрібно проводити планові технічні обслуговування і ремонти мережі та обладнання тягових підстанцій згідно розроблених графіків з урахуванням стандарту, а також виконувати аварійно-відновлювальні роботи.

Дані роботи необхідно проводити лише в нічний час. Так як для цього необхідно знеструмити контактну мережу. В денний час проводити ці роботи не можливо, так як це приведе до зупинки руху всіх тролейбусів.

Тому, КП "Рівнеелектроавторанс" РМР завчасно приносить свої вибачення мешканцям та гостям міста за можливі тимчасові зупинки руху "нічного тролейбуса", які зумовленні необхідністю проведення запланованих та аварійно-відновлювальних робіт на об'єктах контактно-кабельної мережі та тягових підстанцій.

Про можливі зупинки руху "нічного тролейбуса" обіцяють додатково інформувати мешканців та гостей міста.

 

 

 

Головне фото - ілюстративне 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: