У Вараші на сесії в середу обиратимуть керівника міста. Безвладдя в місті атомників закінчиться?

У Вараші на сесії  в середу  обиратимуть керівника міста. Безвладдя в місті атомників закінчиться?
0
4256
0
У Вараші на сесії  в середу  обиратимуть керівника міста. Безвладдя в місті атомників закінчиться?

11 депутатів Вараської міської ради ініціюють позачергову сесію у середу, 19 вересня,  в зв'язку з тим, що депутат і секретар міської ради та одночасно тимчасовий міській голова Ірина Шумра відкликана за народною ініціативою, тобто втратила депутатські повноваження.

- Депутати скликають сесію згідно частини 9 статті 46 ЗУ Про місцеве самоврядування в Україні, яка каже, що у разі якщо секретар міської ради та міський голова не може скликати сесію, то вона може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Депутатів у місті Вараш - 34, одже достатньо 12 підписів. На цій сесії вже будуть працювати нові депутати замість відкликаних і можливо обиратиметься, згідно чинного законодавства, новий секретар ради, - розповів депутат місцевої ради Сергій Денега.

Нагадаємо, що вчора зранку Вараська міська виборча комісія письмово повідомила Вараську міську раду та її виконавчий комітет про те, що Ірина Шумра, Наталія Лаврук та Олександр Стояновський відкликані за народною ініціативою, а одже, відтепер, не є депутатами Вараської міської ради Vii скликання. Таким чином, в секретаря Вараської міської ради Ірини Шумри зникла правова підстава для повноважень її як секретаря ради (секретар ради обирається серед числа депутатів), відповідно і для тимчасового здійснення нею повноважень міського голови міста Вараш. Таким чином від сьогодні місто до наступної сесії залишилось без офіційного  керівника, бо міському голові Сергію Анощенку депутати висловили недовіру ще торік. Нового секретаря ради та в.о. міського голови депутати мають обрати на новій сесії ради. 

У неділю відбулося засідання Вараської міської виборчої комісії, на якому одноголосно було прийнято рішення про реєстрацію нових депутатів Вараської міської ради замість тих, які втратили свої мандати за народною ініціативою. До виборчої комісії заяв на відмову від депутатства не надходило, тому наступні депутати від Сили Людей будуть Марія Левченко, Юрій Рабий, Олександр Журба.

Раніше у Вараші пропонували відкликати шістьох депутатів міської ради: Анатолія Рожка, Сергія Присяжнюка, Катерину Конопелько, Олександра Стояновського, Наталію Лаврук та секретаря міської ради Ірину Шумру. Наразі відкликали лише Шумру, Стояновського та Лаврук. По інших кандидатурах очікуються рішення їхніх партій. 

0
Політика # Сергій Денега
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
408
Троє рівненських студентів змагатимуться у півфіналі чемпіонату світу з програмування
0
Читати далі
125
На Рівненщині судитимуть бурштинщика, чоловіку загрожує до трьох років за ґратами
0
Читати далі
1018
За добу на Рівненщині понад півтисячі COVID-інфікованих, 15 людей померли
0
Читати далі
113
В нічній пожежі у Млинові згоріло авто (ФОТО)
0
Читати далі
240
Нардеп заявив, що Рівне втратило транш на відділення трансплантології. У мерії відповіли
0
Читати далі
174
Рівненська лікарня отримала медичного устаткування на 10 мільйонів та «швидку»
0
Читати далі
255
Рівненські МАНівці знову серед найкращих
0
Читати далі
214
У Рівному збираються збудувати 50-метровий басейн, в ОДА обговорили процес
0
Читати далі
135
У застосунку «Дія» запустили нову функцію з COVID-документами
0
Читати далі