У Вараші спортсмени разом з військовими створять нові секції

У Вараші спортсмени разом з військовими створять нові секції
0
245
0
У Вараші спортсмени разом з військовими створять нові секції

Військову частину 3045 з охорони та оборони Рівненської АЕС Національної гвардії України (НГУ) відвідали очільники Федерацій єдиноборств Рівненщини: керівник обласного осередку військово-спортивних багатоборств Георгій Олійник та президент тхеквондо WTF регіону Руслан Глега. Мета візиту – налагодження співпраці щодо створення у місті-супутнику РАЕС вищезгаданих секцій, в тому числі для рівненських атомників та залучення особового складу військовослужбовців РАЕС до реалізації проекту.

За словами заступника командира військової частини майора Олександра Глазкова, гостям було продемонстровано об’єкти матеріально технічної бази в/ч 3045, які військовослужбовці на перших етапах співпраці з регіональними спортсменами можуть запропонувати як плацдарм для розвитку цих секцій у місті-супутнику.

— Щодо розвитку секції військово-спортивних багатоборств у Вараші ми продемонстрували очільнику однойменного регіонального осередку потужності в/ч 3045: смугу перешкод, спортзалу для тренувань. Відповідно, ми будемо залучати до тренувань особовий склад нашого взводу спеціального призначення, який паралельно тренуватиметься зі спортсменами та передаватиме власний досвід молодому поколінню зокрема. Гадаю, такий вид співпраці є корисною ініціативою і через те, що надасть змогу жителям міста-супутника РАЕС, рівненським атомникам та їхнім дітям займатися новими для нашої територіальної громади видами спорту та популяризуватиме проходження військової служби в НГУ, — прокоментував Олександр Глазков.

— Від цього виграють всі. В такому форматі добре знайомити людей із військовою службою, а силовикам ми зможемо передати свої знання. Молодь — це потенційні військові контрактної служби. Також співпраця є полем для обміну досвідом, — зазначив Георгій Олійник.

Представники обох федерації відмітили високий рівень підготовки особового складу та матеріально-технічну базу військової частини з охорони та оборони ВП РАЕС.

— Тхеквондо WTF – це олімпійський і дуже масовий вид спорту. В нас в області ним займається багато дітей і є чимало своїх чемпіонів. Варіантів співпраці із в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС є чимало. Саме їх ми і обговорювали. Можемо залучати та знайомити молодь із військовою справою. Є багато можливостей. Від результатів нашої співпраці виграють обидві сторони, — наголосив президент тхеквондо WTF регіону Руслан Глега.

Варто відзначити, що нині робочий графік військовослужбовців в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС доволі напружений. Днями, неподалік Рівненської АЕС у відповідності до плану бойової підготовки, пройшли навчальні збори екіпажів БТР (бронетранспортерної техніки). З дотриманням карантинних заходів екіпажі взводів реагування навчались маскувати бронетранспортери, використовуючи маскувальні комплекти оптичні МКО-1.

 Оскільки, заняття проводились неподалік об’єктів Рівненської АЕС, військовослужбовцям потрібно було практично на місцевості обрати таке місце, яке б дозволяло обороняти стратегічний об’єкт, вести вогонь у заданому напрямку і за необхідності швидко висунутись з метою проведення маневру, — розповів Олександр Глазков.

За матеріалами: www.rnpp.rv.ua
Фото — ЧаРівне

Читайте також: На Рівненщині визначено рекордсменів з підтягування на перекладині

Читайте також: Абітурієнти не змогли пройти пробне ЗНО через те, що «ліг» сайт

Читайте також: Завтра частина Рівного та сім навколишніх сіл залишаться без світла

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
50
Коротко про головне: щотижневий брифінг Віталія Коваля
0
Читати далі
53
Ще у двох районах Рівненщини відкриють дитсадки
0
Читати далі
424
Хомко розповів що можна і не можна під час карантину у Рівному (ВІДЕО)
0
Читати далі
289
«Дві правди»: український погляд на Волинську трагедію 1943–1944 років
0
Читати далі
299
«Всі втомились»: Зеленський просить не поспішати з продовженням карантину
0
Читати далі
64
Укрзалізниця відновила продаж квитків на 100% місць у поїздах
0
Читати далі
92
Агенція регіонального розвитку продовжить втілювати бізнес-ідеї та проекти на Рівненщині
0
Читати далі
117
Верховна Рада обрала голову НБУ
0
Читати далі
194
У Рівненському районі згорів автомобіль
0
Читати далі